Telenowelę "Luz Maria" śledziły miliony Polaków. Gustavo ma już 53 lata. Nadal rozkochuje w sobie kobiety

Serial "Luz Maria" tuż obok "Zbuntowanego anioła" podbił serca Polaków. Niezwykła historia miłosna Gustavo i Lucecity trzymała w napięciu widzów przez prawie 200 odcinków. Zobaczcie, jak dziś wygląda aktor wcielający się w głównego bohatera.

Losy bohaterów peruwiańskiej telenoweli "Luz Maria" śledziły z zapartym tchem miliony widzów w całej Polsce. Pierwszy odcinek pojawił się na antenie TVP w 1998 roku i szybko zyskał popularność, jaką w tamtym czasie miał "Zbuntowany anioł" z Natalią Oreiro w roli uroczej Milagros. Bohaterką historii była młoda dziewczyna Lucecita, która zatrudnia się w roli służącej w domu zamożnej rodziny. Widzów telenoweli najbardziej emocjonował wątek miłosny między główną bohaterką a przystojnym Gustavo. Między parą szybko zrodziło się uczucie. Na drodze do ich szczęścia stała sparaliżowana żona mężczyzny, Angelina, która nie była wobec swojego partnera do końca uczciwa. Jak się później okazało, Lucecita była przyrodnią siostrą żony swojego kochanka, co było typowym zwrotem akcji godnym tego gatunku. Serial miał aż 176 odcinków, w których główni bohaterowie walczyli o swoją miłość. Na końcu siła uczucia Gustavo i Lucecity zwyciężyła i para doczekała się córki. W rolę pięknej służącej wcieliła się Angie Cepeda, która miała wtedy zaledwie 22 lata. Jej ukochanego zagrał Christian Meier. Zobaczcie, jak dzisiaj wygląda. 

Zobacz wideo Największe metamorfozy gwiazd. Niektóre celebrytki zmieniły się nie do poznania

Christian Meier karierę zaczynał w muzyce. Serial "Luz Maria" otworzył mu drzwi na świat

Christian Meier, który w serialu "Luz Maria" wcielił się w rolę przystojnego Gustavo, zanim zaczął pojawiać się na ekranach, był muzykiem. Już jako 12-latek występował z zespołem popowym, który w późniejszych latach zamienił na kapelę rockową Arena Hash. Meier studiował projektowanie graficzne i po rozpadzie zespołu kontynuował solową karierę. Na ekranie zadebiutował w horrorze science fiction "Obserwatorzy 3: Pokonać bestię" w 1994 roku. Chociaż już wcześniej występował w operach mydlanych, to dopiero peruwiański serial "Luz Maria" przyniósł mu największą popularność poza Peru i zaczął regularnie grywać w telenowelach. Serial po latach wrócił też na antenę i został wyemitowany przez stację Polsat. Meier na swoim koncie ma rolę w hiszpańskim dramacie "Nie mów nikomu" z 1998 roku, gdzie wcielił się w homoseksualistę. Aktor do dziś pozostaje aktywny zawodowo i łączy karierę muzyczną z karierą aktorską i występuje zarówno w serialach, jak i filmach.

 

Christian Meier na liście "Najprzystojniejszych Latynosów" magazynu "People"

Christian Meier niedawno skończył 53 lata i nadal rozkochuje w sobie fanki. Aktor prowadzi konto na Instagramie, które obserwuje ponad 950 tysięcy internautów, i regularnie publikuje zdjęcia, zarówno z planu, jak i swojego codziennego życia. Mimo że od premiery serialu "Luz Maria" minęło już sporo czasu, to aktor nadal jest bardzo przystojny, co nie umyka uwadze jego obserwatorek. Meier w 2007 roku znalazł się nawet na liście "50 najprzystojniejszych Latynosów" magazynu "People". W 1995 roku Meier wziął ślub z peruwiańską modelką Marisol Aguirre i para doczekała się trójki dzieci, Stefano, Tairy i Gii. Relacja pary nie przetrwała jednak próby czasu i małżeństwo aktora rozpadło się po 12 latach. Jak dziś wygląda Christian Meier? Zdjęcia aktora znajdziecie w naszej galerii na górze strony.

Luz Maria i Zbuntowany Anioł to jedne z najpopularniejszych telenowel emitowanych w Polsce. Fanem której produkcji jesteś?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.