Joasia z "Rolnik szuka żony" znika z Instagrama. Ma problemy ze zdrowiem

Joanna Wielgosz z "Rolnik szuka żony" jest zmuszona na jakiś czas zrobić przerwę od mediów społecznościowych. Żona Kamila wyjaśniła, o co chodzi.

Joanna Wielgosz i Kamil Osypowicz należą do grona szczęśliwców, którym udało się odnaleźć szczęście w programie "Rolnik szuka żony". Para poznała się na planie ósmego sezonu matrymonialnego show i od tamtej pory jest nierozłączna. W 2022 roku na świat przyszła ich córka Antonina, a już rok później powiedzieli sobie sakramentalne "tak". Joasia przyzwyczaiła widzów do stałego kontaktu w internecie - uczestniczka programu na bieżąco relacjonuje, co u niej słychać. Niedawno ujawniła jednak, że musi zrobić sobie chwilę przerwy.

Zobacz wideo Marta Manowska zdradza kulisy programu "Rolnik szuka żony". Mówi o psychologu

Joasia z "Rolnik szuka żony" znika z Instagrama. Ma problemy ze zdrowiem

"Mogę w domu aptekę zakładać. Tym razem to ja jestem chora, także będzie mnie tutaj bardzo mało, czas na odpoczynek"  - czytamy na instagramowym koncie Joanny Wielgosz. W tle widzimy leki przeciwbólowe oraz takie, które stosuje się przy ostrym zapaleniu ucha. Wejdźcie do galerii u góry strony, aby zobaczyć kadr z Instagrama Joanny z "Rolnik szuka żony".

"Rolnik szuka żony". Joanna rozgadała się o chorobie. Takie ma objawy 

Joanna nie ukrywa, że jej zdrowie pozostawia wiele do życzenia. Jakiś czas temu wyjawiła, że ma problemy z nadczynnością tarczycy. Ten temat budzi wśród internautów zawsze duże emocje, dlatego często dopytują ją o jej dolegliwości. "Kiedy u ciebie zaczął się problem z tarczycą? Bo często jest problem z ciążą" - zapytała kiedyś jedna z internautek. Joanna dokładnie wyjaśniła, że początki choroby zaczęły się jeszcze zanim zaszła w ciążę. "U mnie najprawdopodobniej był już problem przed ciążą, z tego, co mówiła moja endokrynolog. Niestety wcześniej się nie badałam i nawet o tym nie wiedziałam. Stąd też mogły być moje problemy w ciąży" - napisała. Kolejna internautka dopytała z kolei o objawy, jakie jej towarzyszą. "Jakie masz objawy przy chorej tarczycy?" - zapytała. Tym razem uczestniczka "Rolnik szuka żony" także nie uchyliła się od odpowiedzi. Wyznała, że przede wszystkim są to wahania wagi oraz problemy sercowe. "Szybko chudnę i nie mogę przytyć. Kołatanie serca. To takie chyba dwie, które najbardziej odczuwam i dają mi w kość" - odpowiedziała.

Śledzisz losy uczestników "Rolnik szuka żony" po programie?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.