"Gogglebox". Krzysztof Radzikowski zamieszkał w nowym domu. Takiej kuchni pozazdrości każdy [ZDJĘCIA]

Krzysztof Radzikowski zdążył już zaaklimatyzować się w nowym domu. Trzeba przyznać, że wnętrze posiadłości naprawdę robi wrażenie.

Krzysztof Radzikowski od dawna relacjonował na swoim profilu na Instagramie budowę domu. Gwiazdor "Gogglebox" chwalił się wyjątkowo przestronnym wnętrzem. Po zdjęciach można wysnuć wniosek, że strongman uwielbia kolor szary. Dom wygląda na bardzo nowoczesny i stonowany, ale pełen ciepła i miłości. Co jakiś czas Radzikowski wrzuca do mediów społecznościowych zdjęcia ze środka. Czasem sprząta, czasem myje okna, a czasem relaksuje się ze swoim synem. Najwięcej uwagi z pewnością przyciąga kuchnia, która zaskakuje swoim nietypowym zagospodarowaniem. Zdjęcia z wnętrza domu znajdziesz w galerii na górze strony. 

Zobacz wideo Jak wyglądają relacje w Gogglebox? Uczestnik szczerze o kulisach programu

"Gogglebox". Krzysztof Radzikowski uwielbia przesiadywać w kuchni. Pustki biją po oczach 

Patrząc na zdjęcia domu Radzikowskiego, śmiało można powiedzieć, że strongman miłuje się w minimalizmie. Poszczególne pomieszczenia są bardzo przestronne i pozbawione jakichkolwiek zbędnych dodatków. W salonie znajduje się duża, szara kanapa. Na ścianie wisi ogromny telewizor i w zasadzie to... niewiele więcej. Na jednym ze zdjęć gwiazdor "Gogglebox" pozuje z odkurzaczem na tle pustej przestrzeni. Choć salon z pewnością jest największą częścią domu, to wygląda na to, że Radzikowski umiłował sobie jako strefę relaksu kuchnię. Nie zobaczycie w niej przyrządów do gotowania. Wszystko ukryte jest pod szarymi panelami, które pojawiają się w całym domu. Pośrodku stoi wielki blat, przy którym Krzysztof chętnie przesiaduje ze swoim juniorem. 

'Gogglebox'. Krzysztof Radzikowski z synem'Gogglebox'. Krzysztof Radzikowski z synem Fot. @krzysztofradzikowski/ Instagram

"Gogglebox". Dom Krzysztofa Radzikowskiego niedługo się zapełni. Na świat przyjdzie kolejne dziecko 

Do narodzin drugiego dziecka strongmana pozostało już niewiele czasu. Radzikowski nie może się doczekać, aż powita na świecie swoją córkę. Wybrane zostało już nawet imię - Hania. Kilka dni temu Krzysztof wrzucił na Instagrama wyjątkowe zdjęcia z sesji ciążowej, na których pozuje u boku partnerki. Fani byli zachwyceni widokiem szczęśliwych rodziców. "Miło się na was patrzy", "Pachnie miłością", "Super wyglądacie" - pisali. Termin porodu wyznaczony jest na przyszły miesiąc. ZOBACZ TEŻ: Krzysztof Radzikowski z "Gogglebox" dodał zdjęcie z partnerką. Fani nie mogą się jej nachwalić. "Ale śliczna"

 
Jak wam się podoba dom Krzysztofa Radzikowskiego?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.