Nowy program w TVP to klapa? Wyniki oglądalności mówią same za siebie

Jeden z nowych programów nie radzi sobie najlepiej na antenie TVP Info. Wyniki oglądalności są dość niskie w porównaniu z innymi produkcjami.

Po jesiennych wyborach Telewizja Polska przeszła ogromną metamorfozę. Wymieniono m.in. cały skład prowadzących program "Pytanie na śniadanie". Muzyka disco polo, którą promowano wcześniej w TVP, poszła w odstawkę. - Wszystko się zmieniło. Zgodnie z zapowiedzią nowego pana prezesa, który powiedział, że TVP musi odświeżyć swój wizerunek i pożegnać twarz Zenka Martyniuka (...). Jako artysta disco polo, czyli ten "drugiej kategorii" przywykłem do takiego traktowania - gorzko komentował zmiany Marcin Miller. Stacja postawiła także na nowe produkcje. Jeden z programów nie jest jednak sukcesem.

Zobacz wideo Marek Czyż opowiedział o TVP. "Nie wypada w niej nie bywać"

Program "Kiedyś to było" i słabe wyniki oglądalności. "Sanatorium miłości" radzi sobie lepiej

Nowy format "Kiedyś to było" zadebiutował 6 kwietnia na antenie TVP Info. W roli prowadzącego możemy oglądać Romana Czejarka. Prezenter po 13 latach wrócił do publicznego nadawcy. Towarzyszy mu Agata Bachanek, która jest dobrze znana widzom ze stacji TVP Sport. W programie "Kiedyś to było" prowadzący dyskutują z gośćmi w studiu i wspominają stare czasy, oglądając archiwalne materiały Telewizji Polskiej. Brzmi ciekawie, ale nie dla wszystkich. Widzowie nie ruszają tłumnie przed telewizory, gdy format pojawia się na antenie. Według informacji przekazywanych przez serwis Press - pierwszy odcinek "Kiedyś to było" obejrzało 54 tys. osób, drugi 69 tys., a trzeci 70 tys. Jak widać, podane liczby rosną z tygodnia na tydzień. Program prowadzony przez Czejarka i Bachanek nie wypada jednak dobrze w porównaniu z innymi produkcjami. Przykładowo format "Pytanie dnia" na antenie TVP Info cieszy się oglądalnością na poziomie 145 tys. osób. "Sanatorium Miłości" emitowane na TVP czy "Mam talent!" konkurencji włącza nawet ponad milion widzów. Jeśli szukasz zdjęć z programu, to zobacz do galerii na górze strony.

Program 'Kiedyś to było'Program 'Kiedyś to było' Fot. @TVP Info / YouTube / screenshot

Roman Czejarek o zarobkach w TVP. "Te pieniądze są dużo mniejsze"

Jakiś czas temu Roman Czejarek udzielił wywiadu po powrocie do Telewizji Polskiej. Opowiedział o zarobkach. Czy może liczyć na duże stawki? "Wiele osób jest przekonanych, że jak wracamy do telewizji, to zarabiamy mega kasę, taką, jaką zarabiali niektórzy przez ostatnie lata. Guzik prawda. To może brzmieć zabawnie, ale te pieniądze są dużo mniejsze niż przed moim odejściem w 2011 roku"- ujawnił Plejadzie. ZOBACZ TEŻ: "Sanatorium miłości". Maria miała kiedyś kruczoczarne włosy. Kuracjuszka pokazała stare zdjęcia. Ale zmiana!

Czy nowy program ma szansę na powodzenie?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.