Marek Czyż prowadzącym lubianego programu. Widzowie długo czekali na ten powrót

Po latach do Telewizji Polskiej powraca popularny program "Bez retuszu", który był okazją do rozmów z politykami i ekspertami na temat bieżących wydarzeń w kraju i na świecie. Jak będzie wyglądał teraz?

Na tę informację z pewnością czekało wielu widzów, którzy od jakiegoś czasu zastanawiali się nad powrotem starych, popularnych formatów. TVP ogłosiło, że już niebawem, a konkretniej w niedzielę 3 marca można spodziewać się wznowienia emisji "Bez retuszu". Prowadzącym programu ponownie został Marek Czyż. Czy uda mu się pogodzić nową rolę z pracą nad "19.30"? Więcej zdjęć Marka Czyża znajdziesz w galerii na górze strony.

Zobacz wideo Według jakich zasad pracują dziennikarze TVP?

"Bez retuszu". O czym będzie program prowadzony przez Marka Czyża?

Twórcy zapewniają, że "Bez retuszu" ma pozostać przy starej formule. Dla tych, którzy nie pamiętają, przypominamy. Do programu będą zapraszani goście - politycy i eksperci, którzy wypowiedzą się na temat aktualnych wydarzeń, głównie społecznych i politycznych. Z pewnością najciekawszym elementem tego formatu jest możliwość zadawania pytań przez publiczność zgromadzoną w studiu. Możliwa będzie również wymiana zdań online poprzez media społecznościowe. Program będzie nadawany o 20:40. TVP zapowiedziała również kilka innych nowości. Jak donosi portal Wirtualnemedia.pl, niedługo na antenie telewizji zadebiutuje "Polska Bliżej", program, który będzie miał charakter interwencyjny.

Wywiad z Donaldem TuskiemWywiad z Donaldem Tuskiem Marek Czyż prowadzącym 'Bez retuszu'. Na ten program czekali widzowie. Fot. KAPIF.pl

Kim jest Marek Czyż, prowadzący program "Bez retuszu"?

Czyż od lat był związany z Telewizją Polską. W 2016 roku postanowił pożegnać się ze stacją. Powrócił do niej dopiero w 2023 roku. Został wtedy pierwszym prowadzącym nowego formatu serwisu informacyjnego "19.30". - Proponuję państwu umowę: zamiast propagandowej zupy, zaprezentujemy czystą wodę - mówił podczas ogłoszenia zmian w telewizji. Od tego czasu Czyż pojawia się jako jeden z prezenterów na antenie TVP1. Dziennikarz przez jakiś czas był związany również z Radiem Zet, gdzie pełnił rolę dyrektora informacji. Od lutego 2021 roku do czerwca 2022 roku prezentował także swoje autorskie felietony w rozgłośni internetowej Halo.Radio, gdzie wcześniej prowadził autorski program. ZOBACZ TEŻ:  Zuzanna Czyż jest oskarżana o nepotyzm. Postanowiła zabrać głos po wystąpieniu w "19:30"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.