"Rolnik szuka żony". Marta Paszkin zdradza, ile przytyła w ciąży. "Najwspanialszy ciężar"

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny z siódmej edycji programu "Rolnik szuka żony" już wkrótce powitają na świecie drugą wspólną pociechę. Uczestniczka hitu TVP zdradziła ostatnio, ile nadprogramowych kilogramów zyskała w ciąży.

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny od kilku lat tworzą parę. Zakochani poznali się na planie siódmej edycji programu "Rolnik szuka żony". W ubiegłym roku stanęli natomiast na ślubnym kobiercu. Kilka miesięcy temu ponownie powiedzieli sobie "tak", tym razem w kościele. W czerwcu 2023 roku na świat przyszedł ich syn, Adam. Niedawno uczestniczka miłosnego show ogłosiła, że spodziewa się kolejnego dziecka. Zdradziła też, ile przytyła w ciąży.

Zobacz wideo "Rolnik szuka żony". Marta Paszkin mówi o ojcu Stefanii. Ma z nim rozwód kościelny?

"Rolnik szuka żony". Marta Paszkin zdradza, ile przytyła w ciąży

Marta Paszkin dobrze wykorzystała popularność zdobytą w programie "Rolnik szuka żony". Instagramowy profil uczestniczki hitu TVP jest bowiem obserwowany przez ponad 120 tysięcy internautów. Ukochana Pawła chętnie dzieli się tam swoją codziennością. Ostatnio zdradziła, ile przytyła w ciąży.

Moja ciąża to póki co jakieś 12 kg do przodu, Adaś waży pewnie też z 12 kg, więc wychodzi, że na co dzień noszę "nadprogramowe" 24 kg… Ale jest to najwspanialszy ciężar - napisała na Instagramie.

Paszkin zapytała też fanki o ich doświadczenia. Biorąc pod uwagę wyznania niektórych internautek, żona Pawła przytyła niewiele. "39 kg, ale synuś urodził się z wagą 4700 g i 60 cm długości", "Moja pierwsza ciąża to plus 30 kg", "Przytyłam 25 kg" - czytamy w komentarzach.

Marta Paszkin i Paweł BodziannyMarta Paszkin i Paweł Bodzianny Marta Paszkin i Paweł Bodzianny; Instagram/marta_paszkin

"Rolnik szuka żony". Marta Paszkin chciała tak nazwać córkę. Interweniowała rodzina

Jakiś czas temu Marta Paszkin zdradziła, że tym razem spodziewa się córki. Ukochana Pawła zdradziła też, że miała już wybrane imię dla dziewczynki. Nie spodobało się ono jednak starszej pociesze żony rolnika. Przeciwne były też mama i teściowa. - Mieliśmy super imię i ja nadal uważam, że jest super, ale tak obrzydzali nam (...) bliscy. Żeby nie było teraz, jak powiem jakie jest i jest jakaś dziewczyna, która tak ma na imię, to pomyśli, że jakie brzydkie. Nie, jest najmilsze na świecie. Tylko moja córka nawet powiedziała, że woli brata, jak ma być Janina - mówiła w rozmowie z portalem Party.pl

Marta PaszkinMarta Paszkin Instagram/marta_paszkin

Przypominamy, że trwa plebiscyt Plotka i Radia Złote Przeboje. Możesz zdecydować, kto zdobędzie JUPITERA ROKU w siedmiu kategoriach. W kategorii Stylowa Gwiazda Roku nominowane są: Agnieszka Woźniak-Starak, Julia Wieniawa, Monika Olejnik, Małgorzata Rozenek i Joanna Przetakiewicz. GŁOSUJ TU!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.