"Rolnik szuka żony". Balowały razem na jednej imprezie. Próżno było szukać ich partnerów

W programie "Rolnik szuka żony" można nie tylko znaleźć miłość, ale i nawiązać przyjaźnie. W sieci pojawiły się zdjęcia z imprezy uczestników z różnych edycji. Kandydatki Dariusza balowały wspólnie. Ewa przyszła bez Waldemara. Kto jeszcze się pojawił?

Dziesiąta edycja programu "Rolnik szuka żony" wielkimi krokami zbliża się ku końcowi. Uczestnicy wybrali już osoby, z którymi chcą spróbować stworzyć relację. Niedawno odbyły się rewizyty i rolnicy mieli okazję poznać najbliższych swoich kandydatów. Już wkrótce przekonamy się, czy utworzone relacje przetrwały próbę czasu. Obecnie widzowie mogą śledzić, jak układają się związki: Artura i Sary, Waldemara i Ewy, Dariusza i Nicoli oraz Anny i Kuby. Jak się okazuje, część z nich bardzo dobrze się już zapoznała. W jakich okolicznościach to nastąpiło?

Zobacz wideo Waldemar z "Rolnik szuka żony" podbija parkiet na wycieczkowcu. Tańczy z tajemniczą kobietą

"Rolnik szuka żony". Wszystkie kandydatki Dariusza na jednej imprezie 

W miniony weekend w mediach społecznościowych byłych i aktualnych uczestników programu "Rolnik szuka żony" aż zaroiło się od zdjęć. Wszystko za sprawą wielkiej imprezy agroinfluencerów. Na opublikowanych fotografiach można było dostrzec m.in. Joannę - żonę Kamila z ósmej edycji show, czy Kamilę Boś, zajmującą się uprawą pieczarek. Spośród uczestników jubileuszowego sezonu na event przybyły Natalia i Maria, które zagościły na gospodarstwie Darka. Pojawiła się także jego ostateczna wybranka Nicola. Wygląda na to, że panie, zamiast rywalizować ze sobą o względy rolnika, schowały urazę i zaprzyjaźniły się, oraz pozostają w kontakcie po zakończeniu programu.

"Rolnik szuka żony". Ewa balowała na imprezie. U jej boku zamiast Waldemara pojawili się inni mężczyźni

Na tym jednak nie koniec. Bowiem na zdjęciach, które trafiły do sieci znaleźli się także inni uczestnicy bieżącej edycji. Na imprezie bawiła się również Ewa, wybranka Waldemara. Oprócz niej pojawili się odrzuceni kawalerowie: Mikołaj i Janek. Wiele wskazuje na to, że panowie, zamiast rozpaczać, postanowili zakasać rękawy i poszukać swojego szczęścia gdzie indziej. Wynika z tego, że w programie "Rolnik szuka żony" można znaleźć nie tylko upragnioną miłość, ale również nawiązać długotrwałe przyjaźnie czy nowe znajomości. Zdjęcia uczestników z imprezy znajdziecie w naszej galerii w górnej części artykułu. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.