"Gogglebox". Sylwia Bomba spędziła urodziny w luksusowym pięciogwiazdkowym hotelu. Cena szokuje

Sylwia Bomba z programu "Gogglebox". niedawno obchodziła 37. urodziny. Wyjątkowy dzień spędziła w eleganckim hotelu. Spójrzcie tylko na cenę.

Sylwia Bomba zyskała popularność dzięki udziale w programie "Gogglebox. Przed telewizorem". Gwiazda TTV dała się poznać jako otwarta i charyzmatyczna uczestniczka. Kobieta zyskała nawet miano celebrytki, a także influencerki. Bomba aktywnie działa w mediach społecznościowych, gdzie zebrała szerokie grono odbiorców, którzy pokochali ją w show. W sieci obserwuje ją niecałe 900 tysięcy osób. Ostatnio celebrytka przedstawiła fanom relację z urodzin. Swój wyjątkowy dzień świętowała na bogato.

Zobacz wideo Sylwia Bomba o propozycjach z Turcji. Nie skorzystała. Dlaczego?

Tak Sylwia Bomba spędziła urodziny. Zobaczcie, ile zapłaciła za hotel

Jakiś czas temu Sylwia Bomba potwierdziła, że jest w związku z Grzegorzem Collinsem. Para pojawiła się razem na jednym z eventów, a niedługo potem dodali na Instagramie wspólny post. Ukochanego nie mogło zabraknąć u boku celebrytki także 2 grudnia, gdy świętowała 37. urodziny. "Kocham swoje życie, dobrych ludzi i wysyłam pozytywną energię do świata. Dziękuję za wszystkie wspaniałości, których doświadczyłam (...)" - napisała bohaterka "Gogglebox" w tym dniu. To jednak nie wszystko. Z tej okazji Bomba zorganizowała przyjęcie na Mazurach. Wraz z bliskimi była gościną pięciogwiazdkowego hotelu w Iławie. Jak potwierdził portal Pudelek, noc w posiadłości kosztuje aż 799 złotych za noc za osobę. Patrząc jednak na relację instagramową celebrytki, pobyt mógł odbyć się w ramach współpracy. Sylwia Bomba pokazała, jak spędziła czas w luksusowym hotelu. Nie zabrakło kolacji z najbliższymi. Tego dnia celebrytka zaprezentowała się w odważnej, czarnej kreacji. Więcej zdjęć znajdziecie w galerii na górze strony.

 

Sylwia Bomba o makijażu. Kiedyś nie była w stanie pokazać się w naturalnej odsłonie

Sylwia Bomba regularnie wrzuca posty na swój profil na Instagramie. Celebrytka bez wahania opowiada o swoim życiu prywatnym. Jakiś czas temu opublikowała filmik, w którym pokazuje się przed i po nałożeniu makijażu. Bohaterka "Gogglebox. Przed telewizorem" przyznała, że jeszcze niedawno taki widok zdarzał się rzadko. Bomba przez długi czas wstydziła się pokazywać publicznie w naturalnej odsłonie. "Przed czy po? Uprzedzając wszystkie niefajne komentarze. 'pobrzydziliśmy' mnie w pierwszej scenie dla lepszego efektu rolki. Sama jestem zaskoczona, że mam aż taki dystans. Kilka lat temu nie byłabym w stanie wynieść śmieci bez makijażu" - napisała pod postem. ZOBACZ TEŻ: "Gogglebox". Bombowej dramy ciąg dalszy. Sylwia skomentowała zachowanie Wolszczak

Urodziny Sylwii BombyUrodziny Sylwii Bomby fot. Instagram/@sylwiabomba/screen

Więcej o:
Copyright © Agora SA