Tak Blanka spędza czas tuż przed finałem Eurowizji. Za kulisami złapała chwilę na regeneracyjną drzemkę

Blanka zabrała fanów za kulisy Eurowizji. Piosenkarka opublikowała na TikToku nagranie, w którym pokazała, jak przygotowuje się do finałowego występu.

Już niebawem poznamy zwycięzcę tegorocznej Eurowizji. Bukmacherzy typują, że największe szanse na sukces ma Loreen ze Szwecji. Wokalistka już raz triumfowała w konkursie w 2012 roku. Choć Blanka w nie jest typowana na zwyciężczynię, a w przewidywaniach nie zajmuje wysokiej lokaty, reprezentantka Polski robi wszystko, aby podczas finału wypaść jak najlepiej. Piosenkarka opublikowała na TikToku nagranie zza kulis Eurowizji.

Zobacz wideo Cleo o Eurowizji. Jak ocenia występ Blanki i jak wspomina swój występ z Donatanem?

Eurowizja 2023. Blanka pokazała, jak spędza ostatnie chwile przed finałem

Półfinałowy występ Blanki zdecydowanie można zaliczyć do udanych. Piosenkarka popracowała nad wokalem, wrażenie robiły także jej umiejętności taneczne. Jedyny słaby punkt stanowiły natomiast efekty specjalne. Pomimo pozytywnego odbioru show bukmacherzy dają jej mniej niż jeden procent szans na wygraną. Polska wokalistka chce jednak jak najlepiej zaprezentować się w finale. Blanka opublikowała na TikToku nagranie zza kulis Eurowizji, na którym widać, że ostro trenuje przed występem. Show piosenkarki będzie dopracowane w każdym calu, reprezentantka Polski nie zapomina więc też o urodowych rytuałach. Zabiegana wokalistka znalazła nawet dziesięć minut na drzemkę.

W komentarzach pod nagraniem pojawiły się wyrazy wsparcia dla Blanki. "Mam nadzieje, że uplasujesz się wysoko, a hejterzy zzielenieją", "Świetna dziewczyna, cudowny człowiek. Niech moc będzie z tobą, Blaneczko", "Dla mnie bez względu na wyniki finału już jesteś ‘the best’. Pokazałaś mega charakter i odwagę mimo tych hejtów" - pisali internauci.

Eurowizja 2023. Internauci kpią z wizualizacji podczas występu Blanki: Doświadczyłam objawienia "bejby"

W eurowizyjnym półfinale Blanka pozytywnie zaskoczyła internautów. Piosenkarka wypadła znacznie lepiej niż podczas preselekcji. Niestety, nie wszystko uległo poprawie. Efekty specjalne pozostawiały bowiem wiele do życzenia. Zdaniem wielu widzów wizualizacje były dość kiczowate, a jedna z nich wyjątkowo ich rozbawiła. W pewnym momencie na ekranie za Blanką pojawiła się kolejna Blanka. Internauci nie mogli powstrzymać się od drwin. "Doświadczyłam objawienia 'bejby'", "Kiedy chcesz już przestać śpiewać 'bejba', ale ona nawet ci się śni" - komentowali.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.