"Hotel Paradise". Hania darła koty z Mikołajem. Teraz są razem? Jedno zdjęcie wystarczyło

Hania i Mikołaj z "Hotelu Paradise" od początku przyciągają uwagę widzów. Wygląda na to, że uczestnicy mają się ku sobie po programie. Opublikowali zdjęcie, które pozwala fanom snuć domysły na temat ich relacji.

Szósta edycja programu "Hotel Paradise" dostarcza fanom wielu emocji. Widzowie chętnie śledzą poczynania uczestników i kibicują ulubionym parom. Niewątpliwie jedną z najbardziej burzliwych i temperamentnych relacji na wyspie tworzą Hania i Mikołaj. Oboje są charakterni i potrafią postawić na swoim, co przekłada się na częste kłótnie. W jednym z odcinków dziewczyna zaczęła krzyczeć, a nawet deklarować, że to koniec jej relacji z Mikołajem. Okazuje się, że niedawno uczestnicy spotkali się po programie, a na dowód tego opublikowali wspólne zdjęcie na Instagramie. Na fotce wyglądają jak zakochani.

Zobacz wideo

"Hotel Paradise". Między Hanią i Mikołajem od razu zaiskrzyło, ale nie obyło się bez sprzeczek

Hania i Mikołaj już po pierwszych dniach w "Hotelu Paradise" wpadli sobie w oko. Widzowie chętnie obserwowali, jak nawiązuje się ich znajomość. Mimo że para szybko zaczęła wykazywać sobą wzajemne zainteresowanie, często zdarzały się sytuacje, które potrafiły ich poróżnić. Bywało tak, że Hania wręcz prowokowała konflikty z Mikołajem. Fani niejednokrotnie byli świadkami kłótni tej dwójki. Ciężkim momentem była Rajska Wyrocznia, kiedy mężczyzna przyznał, że zastanawiał się, czy nie zmienić partnerki, co spowodowało niepewność w ich relacji. Hania wpadła w szał, pokazując swoją ciemną stronę. Związek uczestników można określić jako skomplikowany, ale bez wątpienia widać w ich zachowaniu, że wzajemnie im na sobie zależy.

Hania i Mikołaj są aktywni w mediach społecznościowych. Oboje mają wielu obserwatorów, którzy śledzą losy uczestników randkowego show. Program był nagrywany jakiś czas temu, a uczestnicy już dawno wrócili do kraju. Niedawno Hania podzieliła się z fanami na Instagramie nowym zdjęciem z Mikołajem. Być może ich relacje znowu się ociepliły i para dała sobie kolejną szansę na miłość? Fani zaczęli snuć domysły, że uczestnicy są parą po programie.

Myślę, że to idzie w dobrą stronę.
Uwielbiam i kibicuję im z całego serca.
Uwielbiam was. Mam nadzieję, że po programie jesteście razem - czytamy na Instagramie.

Na zdjęciu, które opublikowała Hania widać, że między nimi ewidentnie jest coś na rzeczy. Mikołaj trzyma dziewczynę w objęciach, a ta próbuje dać mu buziaka. Fotkę znajdziesz w galerii na górze strony.

Więcej o: