Jan Kliment zdradził, jak Lenka zachowuje się w ciąży. Jedno się u niej zmieniło

Jan Kliment udzielił szczerego wywiadu, w którym opowiedział, jak czuje się jego ciężarna żona. Tancerz zdradził, że Lence zdarza się płakać i jest dużo bardziej wrażliwa niż kiedyś.

Jan i Lenka Kliment wkrótce przywitają na świecie pierwsze dziecko. Droga do rodzicielstwa nie była usłana różami, próby zajścia w ciążę trwały bowiem sześć lat. W końcu jednak w czerwcu tego roku tancerz ogłosił w mediach społecznościowych, że zostanie tatą. Teraz udzielił wywiadu portalowi Plejada, w którym opowiedział o cudownym czasie oczekiwania na narodziny dziecka. 

Zobacz wideo Marcin Prokop: Kliment jako juror wniósł do "Mam talent!" dużo świeżości

Jan Kliment zdradził, że Lenka płacze w ciąży

Juror "Mam Talent" wyznał, że nie potrafił powstrzymać emocji, kiedy dowiedział się, że zostanie tatą.

Oboje jesteśmy wrażliwi, ja nie ukrywam swoich łez. Muszę powiedzieć, że jak dowiedziałem się, że Lenka jest w ciąży, to się poryczałem. Rozpieszczam żonę, próbuję ją wspierać, zawsze będę stać obok niej. Już czujemy jakieś ruchy w brzuszku, rośnie nam, jest zdrowy.

Jan Kliment dodał, że również ukochanej Lence zdarza się ostatnio płakać.

Nie miała w ogóle zachcianek ani zmian nastrojów. Więcej się wzruszała. Oglądała jakiś filmik na Instagramie i od razu widziałem łzy. Kiedy pytałem, co się stało, ona odpowiadała: to jest tak słodkie. Jest jeszcze bardziej wrażliwa, ale jest przecudowna.

Tancerz podkreślił, że nie obawia się wstawania z samego rana, by zająć się dzieckiem, a wręcz nie może się tego doczekać.

Oczywiście czekam na ten moment, gdy będę wstawać i robić śniadanie nie tylko dla żony i piesków, ale też dla synka.  (...) Jestem gotowy. Potrzebuję spać siedem godzin, jeśli to będzie z przerwami, to nic nie szkodzi.

Wiadomo już, że para przywita na świecie chłopca. Przyszły tata żartobliwie wyznał, że martwi się, iż będzie on rozpieszczany przez mamę. Dodał, że zależy mu, by dziecko wyrosło na odważną i otwartą osobę.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.