"Dzień dobry TVN". Kolejna prezenterka żegna się z programem. To ulubienica widzów

Fala odejść z "Dzień dobry TVN" wydaje się nie mieć końca. Po Annie Wendzikowskiej przyszła kolej na następną gwiazdę. Kto tym razem opuszcza szeregi programu?

"Dzień dobry TVN" jest emitowany od niemal 17 lat. Program cieszy się dużą popularnością. Wielka w tym zasługa dziennikarzy, którzy współtworzą magazyn. Na przestrzeni lat ze śniadaniówką pożegnało się wielu prezenterów. Wydaje się jednak, że po odejściu Edwarda Miszczaka z TVN, problem się nasilił. W ostatnim czasie z pracy niespodziewanie zrezygnowała Anna Wendzikowska oraz dwie producentki. Niebawem z anteny zniknie kolejna gwiazda porannego show.

Zobacz wideo Agnieszka Woźniak-Starak znika z "Dzień dobry TVN". Wiemy, co planuje robić w wakacje

Piotr Starak i Agnieszka Woźniak - StarakZwiązek Agnieszki Woźniak-Starak i Piotra Staraka był jak z bajki. "Zostawił mi mnóstwo miłości"

"Dzień dobry TVN". Kolejna prezenterka żegna się z programem. To ulubienica widzów

Jak informuje portal Jastrząb Post wraz z końcem sierpnia z "Dzień dobry TVN" pożegna się Diana Kautz. Pogodynka dołączyła do ekipy programu w lutym 2020 roku i szybko zyskała sympatię widzów. Po ponad dwóch latach pracy w śniadaniówce prezenterka żegna się z porannym show. Na razie nie wiadomo, co było przyczyną zakończenia współpracy. Możliwe, że dziennikarka dostała ofertę pracy w konkurencyjnej stacji. Diana Kautz cieszy się dużą popularnością, mało prawdopodobne więc, że całkowicie zniknie z anteny.

 

Agnieszka KotŻona polskiego skoczka pozuje w skąpym bikini. "Figura petarda"

Diana Kautz - kim jest?

Diana Kautz studiowała fizjoterapię na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu, jednak zawodowo zajęła się dziennikarstwem. Przed nawiązaniem współpracy z "Dzień dobry TVN", pracowała jako prezenterka wielkopolskiej telewizji WTK. Przez lata zajmowała się tematyką lifestylową. Pogodynka pasjonuje się także sportem. W wolnych chwilach podróżuje. Jej mężem jest dziennikarz Radia Poznań i telewizji WTK, Maciej Kautz. Pobrali sie w 2019 roku.

 
Więcej o: