"Rolnik szuka żony". Jessica była brunetką i blondynką. Przyszła pora na róż. Jak inna osoba

Jessica Miemiec z piątej edycji programu "Rolnik szuka żony" przeszła włosową metamorfozę. Postawiła na modny w tym sezonie róż.

Jessica Miemiec wzięła udział w piątej edycji programu "Rolnik szuka żony". Widzowie zapamiętali ją jako bardzo sympatyczną brunetkę, która zabiegała o względy Krzysztofa. Po tym, jak zakończyła się jej przygoda z popularnym show, zdecydowała się na zmianę wizerunku. Na rzecz blondu zrezygnowała z ciemnych włosów, zrzuciła kilka kilogramów oraz powiększyła usta. Teraz nadszedł czas na kolejną metamorfozę. 

Zobacz wideo "Rolnik szuka żony". Marta Paszkin pokazała, jak zmieniło się jej ciało półtora tygodnia po porodzie

"Rolnik szuka żony". Jessica Miemiec przefarbowała włosy. Wybrała modny kolor

W opublikowanym na Instagramie poście Jessica Miemiec pochwaliła się nową fryzurą. Tym razem uczestniczka piątej edycji programu "Rolnik szuka żony" postawiła na bardzo odważny kolor. Długie blond włosy przefarbowała na różowo. 

 

"Rolnik szuka żony". Zmiany zaszły nie tylko w wyglądzie Jessiki Miemiec

Okazuje się, że oprócz zmian w wyglądzie, dużo pozmieniało się również w jej życiu prywatnym. Uczestniczka piątej edycji popularnego show znalazła wreszcie miłość. Wybranek Jessiki jest przewodnikiem turystycznym, poznali się na stacji benzynowej. O ukochanym opowiedziała w rozmowie z portalem Telemagazyn.

Ma na imię Ryszard, tylko ja do niego mówię Ricardo. Znalazłam tego jedynego. Przystojny, wyższy ode mnie, nie pije i dba o mnie bardzo. Codziennie powtarza, że mnie kocha - zdradziła Jessica Miemiec.

Ryszard poprosił ukochaną o rękę 29 lipca 2021 roku w Karpaczu. Oprócz powodzenia w życiu uczuciowym Miemiec może pochwalić się również sukcesami w sferze zawodowej. Dwa lata temu otworzyła w Lesznie gabinet kosmetyczny. 

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie Gazeta.pl 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.