Jane Fonda na premierze "Grace i Frankie". Figura jak marzenie, ale uwagę przykuwa coś innego

Jane Fonda pojawiła się ostatnio na premierze ostatnich odcinków serialu "Grace i Frankie". Aktorka zachwyciła figurą i stylizacją. Uwagę przykuwała jednak jej uroda.

Więcej aktualnych informacji na temat popularnych seriali znajdziecie na stronie Gazeta.pl.

Zobacz wideo Jane Fonda treningiem namawia rodaków do głosowania

Jane Fonda to legendarna amerykańska aktorka. Gwiazda wciąż jest aktywna zawodowo. Ostatnio pojawiła się na evencie zorganizowanym z okazji premiery ostatnich odcinków siódmego sezonu serialu "Grace and Frankie", w którym występuje wraz z Lily Tomlin. Legenda Hollywood zaprezentowała na czerwonym dywanie godną pozazdroszczenia figurę. Uwagę przykuwało, niestety, coś innego. Wydaje się, że Jane Fonda nieco przesadziła z zabiegami medycyny estetycznej.

Jane Fonda na premierze „Grace i Frankie". Figura jak marzenie, ale uwagę zwraca coś innego

Jane Fonda postanowiła założyć na premierę kreację, która świetnie podkreśliła jej nienaganną figurę. Aktorka postawiła na dopasowany kombinezon, który przewiązała w talii okazałym paskiem. Stylizację uzupełniła delikatna biżuteria. Gwiazda od jakiegoś czasu nie farbuje też włosów i dumnie prezentuje siwe kosmyki. Niestety, twarz artystki wyglądała już nieco mniej naturalnie. Wszystko wskazuje na to, że Jane Fonda często ostatnio odwiedzała gabinet lekarza medycyny estetycznej. Zmiany są widoczne także w ostatnim sezonie serialu. Policzki aktorki wydają się nienaturalnie pełne.

'Grace and Frankie' Season 7 The Final Episodes'Grace and Frankie' Season 7 The Final Episodes Richard Shotwell / Richard Shotwell/Invision/AP

'Grace and Frankie' Season 7 The Final Episodes'Grace and Frankie' Season 7 The Final Episodes Richard Shotwell / Richard Shotwell/Invision/AP

Więcej aktualnych zdjęć Jane Fondy znajdziecie w naszej galerii.

"Grace i Frankie". Co wydarzy się w nowym sezonie?

"Grace i Frankie" to serial opowiadający o dwóch kobietach, których mężowie zostali parą. Szokujące nowiny połączyły losy bohaterek na zawsze i były początkiem wspaniałej przyjaźni. W ostatnim sezonie przyjaciółki będą musiały zamieszkać z drugim mężem Grace (Jane Fonda), który przebywa w areszcie domowym za defraudacje. Panie będą pracowały także nad rozkręceniem nowego biznesu.

Premiera ostatnich odcinków siódmego sezonu już 29 kwietnia w serwisie streamingowym Netfliks.

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.