"Sanatorium miłości". Oświadczyny w programie? Uczestnik zakochał się do szaleństwa. "Zgodziłam się"

Wygląda na to, że kolejni uczestnicy "Sanatorium miłości" staną wkrótce na ślubnym kobiercu. Fani są pewni, że w kolejnym odcinku zobaczymy oświadczyny jednego z uczestników.

Więcej informacji na temat popularnych programów telewizyjnych znajdziecie na stronie Gazeta.pl.

Zobacz wideo Halinka i Jadzia z "Sanatorium miłości" poróżniły się. Manowska jest w szoku

Nowa edycja "Sanatorium miłości" serwuje widzom sporo emocji. Między uczestnikami utworzyły się już pierwsze pary. Fani podejrzewają, że doszło nawet od zaręczyn. W zapowiedzi najnowszego odcinka widzimy, jak Piotr klęka przed Anną. Szykuje się kolejny ślub?

"Sanatorium miłości". Oświadczyny w programie? Uczestnik zakochał się do szaleństwa. "Zgodziłam się"

Jeszcze niedawno Piotr wzdychał do Natalii, która uznała jednak, że tempo rozwoju relacji jest zbyt szybkie. Wygląda na to, że mężczyzna już zmienił obiekt uwielbienia. Jego nową wybranką została Anna. Wszystko wskazuje na to, że para już się zaręczyła. W mediach społecznościowych programu pojawiła się niedawno zapowiedź kolejnego odcinka "Sanatorium miłości". Na nagraniu widać, jak senior klęka przed ukochaną z bukietem czerwonych róż.

No i się zgodziłam - powiedziała przed kamerami wzruszona Anna.
 

Fani są pewni, że Piotr oświadczył się wybrance. Wielu internautów uznało jednak, że tempo jest zbyt szybkie, a mężczyzna nie jest stały w uczuciach.

Pan Piotr mało pokazuje emocji, działa szybko. Byłabym ostrożna, trochę to takie psychopatyczne podejście, zwłaszcza po pierwszym zauroczeniu Natalią.
Pan Piotr nie wzbudza zaufania, to typ zdobywcy, człowieka zadufanego w sobie, lubi robić show. Będzie ta i zaraz następna.
Ja bym była ostrożna, co do tego pana Piotra. Zaraz oświadczyny? Taki szybki, a dwa odcinki wcześniej był tak zakochany w pani Natalii. Ale oczywiście życzę wszystkiego najlepszego - pisali komentujący.

Wielu fanów uznało jednak, że jeśli seniorzy są naprawdę zakochani, to nie powinni zwlekać z decyzją o ślubie. W końcu to "Sanatorium miłości".

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.