"Mask Singer". Kto jest przebrany za bociana? Widzowie wpadli na trop. Sprytne!

Drugi odcinek telewizyjnego show "Mask Singer" wywołał spore zamieszanie nie tylko przed telewizorami, ale także w mediach społecznościowych. Widzieliśmy gwiazdy w przebraniach: Koguta, Ośmiornicy, Ważki, Deszczu, Czarownicy i Bociana. Ostatni z wymienionych najbardziej utkwił widzom w pamięci. Dowiedz się, kogo typują fani show!

Więcej informacji na temat popularnych programów znajdziecie na stronie Gazeta.pl

"Mask Singer" to program, który mimo swojej niedawnej premiery już zdążył podbić serca Polaków. W show występują znani i lubiani aktorzy, muzycy, celebryci, dziennikarze czy politycy. Zadaniem jurorów oraz widzów jest odgadnięcie tożsamości osoby, która dla utrudnienia jest przebrana w niekonwencjonalny strój. W drugim odcinku fani show mogli się dowiedzieć, kto się ukrywał za przebraniem ośmiornicy. Nie odgadnięto tożsamości: Koguta, Ważki, Deszczu, Czarownicy i Bociana. To nad latającym ptakiem widzowie mieli największą zagwozdkę. Mimo to mają już swój typ: wokalistka o wielkim głosie. Zobacz, o kogo chodzi!

Zobacz wideo Twórca "Behawiorysty" szczerze o czytaniu książek. Padły wymowne słowa

Kto się kryje pod przebraniem bociana? Poznaj zaskakujący typ internautów!

Jurorzy mieli swoje typy, jeżeli chodzi o to, kto przebrał się za Bociana. Obstawiali dość konkretnie. W swoich poszukiwaniach myśleli o wokalistkach, które mają bardzo dobre wyczucie rytmu i wyśmienite zdolności wokalne. Co ciekawe, Kuba Wojewódzki wytypował Natalię Siwiec, która nie potrafi śpiewać. Inni jurorzy mieli jednak zdecydowanie bardziej racjonalne typy, proponowali m.in. Cleo, Natalię Przybysz czy Ewę Farnę. Internauci byli w swoich ocenach praktycznie jednomyślni i wybrali Annę Karwan. Finalistkę siódmej edycji "The Voice of Poland" poznali, dzięki temu, że ma silny głos oraz tatuaż - latające jaskółki. Kiedy Bocian opowiadał o sobie, wspomniał też o malowidle na ciele:

Uwielbiam jaskółki. Jedna zdobi nawet moje ciało.
 

Co myślicie o typie internautów? W końcu piosenkarka ma ramieniu kilka jaskółek, a nie tylko jedną...

Plotek.pl jest dla Was i dla Was piszemy o rozrywce. Ale to nie znaczy, że nie pamiętamy i nie myślimy o Ukrainie.

Trwa rosyjska wojna przeciwko Ukrainie. Są informacje o zniszczonych domach, rannych i zabitych. Potrzeby rosną z godziny na godzinę. Dlatego Gazeta.pl łączy siły z Fundacją Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej (PCPM), by wesprzeć niesienie pomocy humanitarnej Ukrainkom i Ukraińcom. Każdy może przyłączyć się do zbiórki, wpłacając za pośrednictwem Facebooka lub strony pcpm.org.pl/ukraina. Więcej informacji w artykule.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.