Netflix rozpoczyna 2022 rok wyczekiwanymi premierami. Wśród nich druga część polskiego hitu i młodzieżowy melodramat

Chociaż lista zaplanowanych premier, które trafią na Netflix w pierwszym tygodniu stycznia 2022 roku, nie jest szczególnie długa, znalazło się wśród nich kilka perełek. Sprawdzamy, z jakimi filmami i serialami warto rozpocząć nowy rok.

Więcej o premierach filmowych i serialowych przeczytasz na Gazeta.pl

Początek roku nie obfituje zazwyczaj w wyjątkową liczbę nowości na platformach streamingowych. Mimo to Netflix w pierwszym tygodniu stycznia 2022 zadbał o dodanie do platformy kilku produkcji, które mogą przyciągnąć widzów przed ekrany. Z pewnością interesującą propozycją może okazać się wyczekiwana druga część polskiego filmu sensacyjnego "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa", który został ciepło przyjęty przez widzów i krytyków. Hitem ma szansę zostać również reboot meksykańskiego serialu dla młodzieży "Zbuntowani", niezwykle popularnego na początku lat dwutysięcznych.

Netflix. Premiery styczeń 2022. "Zbuntowani"

To muzyczny serial dla młodzieży, który wraca po latach w nowej odsłonie. Bohaterami są uczniowie elitarnej meksykańskiej szkoły Elite Way School, którzy muszą zmierzyć się z planami tajnego stowarzyszenia zwanego Lożą. Premiera: 5 stycznia 2022.

 

Netflix. Premiery styczeń 2022. "Kolacja dla czworga"

Komedia romantyczna, która szuka odpowiedzi na pytanie - czy bratnie dusze naprawdę istnieją? W równolegle biegnących wątkach czwórka przyjaciół stworzy alternatywne związki. Premiera: 5 stycznia 2022.

 

Netflix. Premiery styczeń 2022. "Jak pokochałam gangstera"

Sequel filmu "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa". Druga część inspirowana jest historią Nikodema Skotarczaka, który importował do Polski nielegalne samochody. Opowiadana jest z perspektywy tajemniczej kobiety, a w obsadzie znaleźli się m.in. Tomasz Włosok, Janusz Chabior, Magdalena Lamparska i Julia Wieniawa. Premiera: 5 stycznia 2022.

 

Netflix. Premiery styczeń 2022. "Odludzie"

Hiszpański horror osadzony w niewielkiej XIX-wiecznej wsi. Rodzina terroryzowana jest przez potwora, który żywi się strachem, a ocalenie jej leży w rękach małego chłopca. Premiera: 6 stycznia 2022.

 

Netflix. Premiery styczeń 2022. "Matka/Android"

Georgia i jej chłopak Sam uciekają z kraju toczonego nagłą wojną ze sztuczną inteligencją. Na kilka dni przed przybyciem na świat pierwszego dziecka para znajduje się na Ziemi Niczyjej, miejscu powstania androidów, mając nadzieję, że tam odnajdą bezpieczeństwo. Premiera: 7 stycznia 2022.

 

Netflix. Premiery styczeń 2022. "The Hype House"

Netflix stworzył reality show pokazujący, jak żyją i pracują jedne z największych gwiazd internetowych, które zamieszkały wspólnie w tytułowym domu. Uczestnikami programu zostali m.in. Kouvr Annon, Nikita Dragun, Chase Hudson, Thomas Petrou, Alex Warren oraz Jack Wright. Premiera: 7 stycznia 2022.

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.