"40 kontra 20". Kinga i Robert Kochanek się rozstali. A Patrycja z Bartkiem? Celebrują przedświąteczny okres w Berlinie

Patrycja z programu "40 kontra 20" odwiedziła ukochanego w Berlinie. Druga para z randkowego show najbliższe Święta spędzi osobno.

Więcej artykułów ze świata show-biznesu znajdziesz na Gazeta.pl.

Kinga i Robert Kochanek poznali się na planie programu "40 kontra 20". Grecką willę opuścili jako para, a po powrocie do Polski próbowali budować relację bez obecności kamer. Ten związek ostatecznie nie przetrwał próby czasu. Tego samego nie można powiedzieć o Patrycji i Bartku.

Zobacz wideo "40 kontra 20". Robert Kochanek w szczerzej rozmowie z Kingą

Cage, Lohan, Snipes Siedem gwiazd, które spadły ze szczytu i ogłosiły bankructwo. Na co wydały pieniądze?

"40 kontra 20". Kinga i Robert Kochanek się rozstali. A Patrycja z Bartkiem? 

Uczucie, które narodziło się między Patrycją i Bartkiem na planie programu "40 kontra 20" było widoczne gołym okiem. Ich relacja okazała się na tyle mocna, by przetrwać po powrocie do życia codziennego.

Obecnie para przebywa w Berlinie, gdzie na co dzień mieszka i pracuje Bartek. Na InstaStories pokazali, jak wspólnie celebrują przedświąteczny czas. Zakochani odwiedzili m.in. bożonarodzeniowy jarmark i spędzili romantyczny wieczór w domowych pieleszach.

'40 kontra 20''40 kontra 20' screen

Udział w programie "40 kontra 20" okazał się dla pary bardzo szczęśliwy. W finale Bartek nie ukrywał już, że poczuł do partnerki coś więcej.

Każdy dzień z tobą był jak w raju, już nie wiem, jak bez ciebie działać. Zaczynam się zakochiwać - powiedział, wybierając wtedy Patrycję.

Zobacz też: "40 kontra 20". Beata powiedziała, co myśli o Robercie. W finale wybrał inną. "No niestety, tego nie pokazali"

Relacja tych dwojga przetrwała mimo przeciwności losu. Bartek i Patrycja tworzą bowiem związek na odległość. On mieszka w Berlinie, a jego ukochana w Wielkiej Brytanii.

Wanda i Paweł Rabczewscy z Dodą Rodzice Dody zakochali się od pierwszego wejrzenia. Były też kłopoty

Spodziewaliście się, że ich relacja będzie się tak rozwijać?

Więcej o: