"40 kontra 20". Kinga i Robert startują z nowym biznesem. Będą prowadzić warsztaty. Parze pomoże inna uczestniczka show

Kinga i Robert z "40 kontra 20" otwierają swój wspólny biznes. Będzie można wziąć udział w warsztatach pary. We wszystkim pomoże im Dalia, uczestniczka programu, która próbowała zdobyć serce Bartka - drugiego kawalera.

Kinga Zapadka i Robert Kochanek po zakończeniu emisji "40 kontra 20" oficjalnie ogłosili, że nadal są razem. Para poznała się na słonecznej Krecie. Między uczestnikami od razu zaiskrzyło. Niedawno podali, że mają pewną niespodziankę i wkrótce zdradzą szczegóły. Fani przypuszczali, że Kinga jest w ciąży lub para zaręczyła się. Jak się okazuje, chodzi jednak o sprawy biznesowe.

Zobacz wideo "40 kontra 20". Robert Kochanek w szczerzej rozmowie z Kingą

Kinga zdradziła, co stoi za wspólnym projektem

Para zdecydowała się zorganizować warsztaty taneczne. Do wspólnego projektu zaprosili Dalię, którą poznali w programie. Dziewczyna będzie odpowiadać za fotorelację podczas organizowanych przez Roberta i Kingę wydarzeń. Co ciekawe, Robert Kochanek jest zawodowym tancerzem i brał udział w "Tańcu Z Gwiazdami". Z pewnością przekaże uczestnikom kursu całą nabywaną przez lata wiedzę. 

Robert Kochanek i Kinga Zapadka mają zamiar przenieść swoich podopiecznych tanecznym ruchem w świat Latino. Dodatkowo przygotowali drobny upominek dla uczestników kursu. Dodatkowo żeńska część otrzyma unikatowy zestaw bielizny szyty na miarę. 

Drodzy, chcielibyśmy zaprosić was na weekend artystyczno-taneczny, który odbędzie się w Iławie 24-26.09. Czas przepełniony muzyką, ruchem, tańcem oraz nowymi inspiracjami świata Latino. Zabierzemy was w podróż z muzyką salsy oraz bachaty. Weekend będzie przepełniony niespodziankami, nie możemy zdradzić wszystkich szczegółów, ale zdradzę wam mały sekret, specjalnie dla was przygotowaliśmy unikatową kolekcję bielizny szytej na miarę, która będzie dostępna wyłącznie dla uczestniczek naszego spotkania - Kinga Zapadka zdradziła szczegóły.
 

Gwiazdy "40 kontra 20" zarażą uczestników pozytywną energią

Kinga Zapadka i Robert Kochanek są znani ze swoich pokładów pozytywnej energii. Często podkreślają, że nie potrafią długo usiedzieć w miejscu i kochają taniec. Decyzja o zorganizowaniu warsztatów była kwestią czasu. Z pewnością wykorzystają to podczas zajęć, a uczestnicy będą zadowoleni z atmosfery.  

Fani z radością wspierają Kingę i Roberta we wspólnej decyzji. Zauważyli, że praca jest często próbą dla związku i podziwiają odwagę.

Więcej o:
Copyright © Agora SA