"Rolnik szuka żony". Joanna opowiedziała o relacji z Kamilem. Zdradziła, czy nadal są razem po programie

Kamil i Asia z "Rolnik szuka żony" dzięki swojemu uczuciu zaskarbili sobie sympatię widzów. Para w programie wyznała sobie miłość, jednak niecierpliwi fani miłosnego show postanowili zapytać uczestniczkę, czy związek z rolnikiem przetrwał po zakończeniu programu. Joasia odpowiedziała na InstaStories.

Więcej o bohaterach programów telewizyjnych przeczytasz na Gazeta.pl.

Ósma edycja "Rolnik szuka żony" dobiega końca, a przed widzami finałowy odcinek programu, w którym wyjaśni się, czyje związki przetrwały próbę czasu. Przed kamerami narodziło się uczucie pomiędzy Kamilem a Joanną. Rolnik nie ukrywał, że jest zauroczony wybranką i przyznał, że chce budować z nią przyszłość. Parze kibicują widzowie programu, których zżera ciekawość, czy ich związek przetrwał. Joanna zabrała głos! 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Ramówka TVP. Cichopek gra nogą, ale do Jolie jej daleko. Nikt nie przebije Minge. Kicz na maksa

Zobacz wideo Na oczach widzów programu "Rolnik szuka żony" wielu uczestników znalazło miłość

"Rolnik szuka żony". Joanna wyjawiła, czy nadal jest z Kamilem 

Joanna na Instagramie zgromadziła już 23 tys. obserwatorów. Uczestniczka jest w stałym kontakcie z fanami, a ostatnio zorganizowała na InstaStories "Q&A", w którym odpowiadała na najczęściej się powtarzające pytania od widzów. Jednym z nich było to, czy para w dalszym ciągu jest razem. Joasia nie pozostawiła fanów bez odpowiedzi, ale podkreśliła, że przed finałem nie może dużo zdradzić. Zachęciła również widzów do oglądania nowych odcinków i poprosiła o odrobinę cierpliwości. 

Tak jak wiele razy pisałam, w odcinkach wszystko się wyjaśni. Lepiej być troszkę cierpliwym i poczekać na te informacje, bo później oglądanie odcinków nie byłoby takie ciekawe - odpowiedziała uczestniczka.

'Rolnik szuka żony'. Joanna wyjawiła, czy nadal jest z Kamilem'Rolnik szuka żony'. Joanna wyjawiła, czy nadal jest z Kamilem Fot. Instagram/ joasia.wielgosz

Magdalena StępieńMagdalena Stępień szczerze o kontakcie Jakuba Rzeźniczaka z synem

Para nie zamierza zwlekać. Podobno nie tylko zamieszkali razem, ale już planują ślub. Nie ma wątpliwości, że połączyło ich prawdziwe uczucie i naprawdę są w sobie zakochani. Wróżycie im szczęśliwą przyszłość? 

Zobacz: "Rolnik szuka żony". Kamil szybko podjął decyzję co do Joanny. Co za konsekwencja!

Więcej o: