"Rolnik szuka żony". Widzowie bez złudzeń oceniają związki. "Dwa konkretne, dwa nie przetrwają, piąty porażka"

W programie "Rolnik szuka żony" prawie wszyscy dokonali już wyboru partnerek i partnerów. Widzowie ocenili powstałe pary, ale niektórym nie dają większych szans na przetrwanie.

Więcej na temat programów rozrywkowych znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

W "Rolnik szuka żony" nadszedł dzień decyzji i poznaliśmy wybory czworga spośród piątki uczestników. Rolnicy wybrali kandydatów i kandydatki, z którymi chcą stworzyć związek. U Krzysztofa doszło nawet do zaręczyn. Również Kamil podjął decyzję przed czasem, wybierając na Joannę. W ostatnim odcinku oficjalnie zostali parą. Z kolei Elżbieta zdecydowała, że chce spróbować z Markiem, a Kamila wybrała Adama. A jak decyzje rolników i rolniczek oceniają widzowie? Zdania są podzielone, ale jest dużo wątpliwości.

Sylwia Grzeszczak"The Voice of Poland". Ci trenerzy pożegnali się z programem po jednej edycji

Zobacz wideo 'Rolnik szuka żony'. Czwarta edycja najbardziej kontrowersyjna. Te chwile zapamiętamy na długo

"Rolnik szuka żony". Co widzowie myślą o wyborach uczestników?

Widzowie sceptycznie podchodzą zwłaszcza do wyborów pań. W komentarzach internautów pojawiają się głosy, że Marek i Adam do nich nie pasują.

Obie odrzuciły fajnych, statecznych facetów, z którymi mogłyby stworzyć solidny związek na rzecz lekkoduchów. Nie sądzę, żeby cokolwiek z tego wyszło w obu przypadkach - czytamy w komentarzach na facebookowej grupie fanów programu.

Internauci typują także związki, które przetrwają. Zaufanie wzbudzają Kamil i Joanna. Widzowie są także zachwyceni Krzysztofem i Bogusią, której rolnik się oświadczył. Choć było to nieco zaskakujące, od początku ta para była typowana do związku. 

Dwa wybory konkretne, przemyślane, dwa to raczej nie przetrwają próby, a piąty to porażka, kogo by nie wybrał.
Ja byłam za Adamem, fajny wesoły chłopak. U Stasia dziewczyny powinny pojechać do domu. Atmosfera jest taka, jakby on chciał, ale nie wie, jak im to powiedzieć. No u Eli to wygląd się liczył, a nie pracowitość - żeby się nie zawiodła. A resztę wyborów już znamy i życzę im dużo miłości - komentują internauci.

Stanisław, który w programie niewiele zdradza, budzi najwięcej wątpliwości. Decyzja rolnika nie została jeszcze wyemitowana.

'Rolnik szuka żony'. Widzowie programu wiedzą, kogo wybierze Stanisław"Rolnik szuka żony". Stanisław nie śpieszy się z decyzją. Ale fani już wiedzą

Lepiej niech nie wybiera nikogo. Przynajmniej wszyscy będą szczęśliwi - czytamy w komentarzach.

U Stanisława wciąż pozostały trzy kandydatki: Teresa, Aleksandra i Roksana. Teraz widzowie obstawiają, kogo wybierze ostatni rolnik. Jednak, jak widać, nie są to optymistyczne scenariusze.

Więcej o: