Kto będzie w finale "Twoja twarz brzmi znajomo"? Widzowie nie mają wątpliwości. "Idealna finałowa czwórka"

Dziś półfinał programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Podczas emisji tego odcinka dowiemy się, kto będzie miał szanse na zwycięstwo. Widzowie mają swoich faworytów.

Więcej o programach telewizyjnych przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl


"Twoja twarz brzmi znajomo" to program, w którym znane osoby wcielają się w najsłynniejszych wokalistów wszech czasów, próbując odtworzyć ich najlepsze występy. Każda gwiazda prezentuje repertuar wylosowanego przez siebie wokalisty, a występy ocenia jury. Następnie uczestnicy wzajemnie przyznają sobie punkty. Show na tyle spodobało się widzom, że mamy okazję oglądać już 15. edycję.

Zobacz wideo Chris Cugowski jako Damiano z Maneskin w "Twoja twarz brzmi znajomo"

Finał "Twoja twarz brzmi znajomo 15". Kto dołączy do zwycięzców?

Do tej pory na liście zwycięzców show Polsatu znaleźli się Marek Kaliszuk, Katarzyna Skrzynecka, Bartłomiej Kasprzykowski, Stefano Terrazzino, Maria Tyszkiewicz i Aleksandra Szwed. Kto do nich dołączy? Dowiemy się już niedługo. Dzisiaj zobaczymy półfinałowy odcinek 15.  edycji programu.

Przez ostatnie tygodnie na ekranie oglądaliśmy występy Pauliny Sykut-Jeżyny, Barbary Kurdej-Szatan, Adama Zdrójkowskiego, Roberta Janowskiego, Katarzyny Łaskiej, Tomasza Ciachorowskiego, Klary Williams i Krzysztofa Cugowskiego juniora.

Zwycięzca każdego odcinka otrzymywał nagrodę w wysokości dziesięciu tysięcy złotych, którą mógł przekazać na dowolny cel charytatywny. W finałowym odcinku stawka to 100 tysięcy. Jest zatem, o co walczyć.

 

Na Instagramie programu widzowie obstawiają swoje typy. Kto ich zdaniem zwycięży?

W finale wystąpią Kasia Łaska, Basia Kurdej-Szatan, Adam Zdrójkowski, Robert Janowski!
Adam, Basia, Robert, Kasia. Idealna finałowa czwórka.

Myślicie, że te przypuszczenia się sprawdzą? Jaka jest wasza "idealna finałowa czwórka"?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.