"Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Cugowski wprawił internautów w osłupienie. "Lepiej niż Damiano!". Kurdej-Szatan? "Ma pecha"

8 listopada Polsat wyemitował kolejny odcinek "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Sceną zawładnęły włoskie hity. Kto skradł serca internautów?

Kolejny odcinek muzycznego show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" dostarczył fanom programu kolejnych emocji. Przed uczestnikami czekało nie lada wyzwanie, ponieważ musieli śpiewać po włosku, co było dodatkowym utrudnieniem. Kto wypadł najlepiej? Internauci chwalą Chrisa Cugowskiego, który wcieli się w Damiano Davida z Maneskin.

Zobacz wideo Janowski udziela wywiadu, nagle pojawia się nieumalowana Sykut-Jeżyna. „W drodze do ubikacji"

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Cugowski wprawił internautów w osłupienie. "Lepiej niż Damiano!". O Sykut-Jeżynie? "Nie podołała"

W piątkowym odcinku "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" na widzów czekała niespodzianka -  w roli jurorki zabrakło Katarzyny Skrzyneckiej, którą na potrzeby włoskiego odcinka zastąpił Stefano Terrazzino. Na scenie natomiast jako pierwszy zaprezentował się Chris Cugowski, którego występ oceniony został przez internautów bardzo dobrze.

Chris ładniej śpiewa niż wokalista Maneskin, bardzo dobry występ! Z charakteryzacji jest podobny i przystojniejszy od Damiano - oceniła jedna z fanek programu.
Wielkie brawa! Bardzo ciężko odtworzyć Damiano, więc uważam, że Chris bardzo dobrze sobie poradził. Wielki plus za drugą zwrotkę, bo jest bardzo trudna do zaśpiewania - dodała druga.

Więcej o "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" oraz innych programach przeczytacie na stronie głównej Gazeta.pl.

 

Barbara Kurdej-Szatan z kolei wcieliła się w Zucchero i wykonała "Baila". Michał Wiśniewski bał się, że aktorka nie podoła, ale udało jej się wyćwiczyć charakterystyczną dla Włocha chrypę. A co o tym występie sądzą internauci? Ich zdania są podzielone.

Ciężko, ale dało radę.
Dziewczyna ma pecha w losowaniu.
 

Jak myślicie, kto wygra jesienną edycję "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"? Aktualnie faworytem jest Robert Janowski.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.