"Rolnik szuka żony". Widzowie zobaczyli nowy zwiastun i się wściekli. "Wyjeżdżajcie od hrabiego!". U Eli jeszcze gorzej...

W niedzielę TVP wyemituje nowy odcinek programu "Rolnik szuka żony". Internauci obejrzeli zapowiedź i nie szczędzą krytyki.

Więcej artykułów na temat gwiazd ze świata show-biznesu znajdziesz na Plotek.pl.

Ósma edycja programu "Rolnik szuka żony" budzi sporo kontrowersji. Widzowie nie są zachwyceni doborem uczestników, co dają do zrozumienia w mediach społecznościowych. Szczególnie podpadł im Stanisław, który zdaje się być mało zaangażowany w poszukiwania drugiej połówki, ale nie tylko on. 

Zobacz wideo Marta Paszkin pakuje się do przeprowadzki. "Jestem trochę umęczona"

"Rolnik szuka żony". Produkcja zapowiada nowy odcinek, a widzowie grzmią

Na instagramowym profilu programu "Rolnik szuka żony" pojawiła się zapowiedź nowego odcinka. Na pierwszy ogień poszedł Stanisław, który mówi w zwiastunie, że ma "coraz większe rozterki". Przypomnijmy, 26-letni przedsiębiorca, wybierając kandydatki, które ostatecznie zaprosił na gospodarstwo, był wybredny i nie ukrywał, że wygląd jest dla niego bardzo istotny. Teraz znów wzbudził emocje u widzów.

Wyjeżdżajcie od hrabiego z pałacu, bo i tak żadnej z was nie wybierze. Po co mydlić oczy.
Rozterki panicza Stanisława.
Świetny sezon tylko hrabia Stanisław nietrafiony - czytamy w komentarzach.

Od widzów oberwało się także Elżbiecie. Uczestniczka na początku zachwycała niezależnością oraz pewnością siebie, ale później mocno podpadła fanom programu. Wszystko przez to, że potencjalnym kandydatom na męża zafundowała szkołę przetrwania, w której liczy się to, kto najciężej pracuje.

Wszyscy poszli na randki, a chłopy u Elki dalej zapie****ją.
Rolnik szuka pracownika.
Widać, że Ela dokończy letnie remonty - śmieją się internauci.
 

Jesteście ciekawi, co u pozostałych uczestników programu "Rolnik szuka żony"? Nowy odcinek zostanie wyemitowany w niedzielę na antenie TVP.

ZOBACZ TEŻ: Wybredny Stanisław z "Rolnik szuka żony" znalazł miłość w programie? Pokazał wspólne zdjęcie z wakacji

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.