"Rolnik szuka żony". Widzowie zobaczyli nowy zwiastun i się wściekli. "Wyjeżdżajcie od hrabiego!". U Eli jeszcze gorzej...

W niedzielę TVP wyemituje nowy odcinek programu "Rolnik szuka żony". Internauci obejrzeli zapowiedź i nie szczędzą krytyki.

Więcej artykułów na temat gwiazd ze świata show-biznesu znajdziesz na Plotek.pl.

Ósma edycja programu "Rolnik szuka żony" budzi sporo kontrowersji. Widzowie nie są zachwyceni doborem uczestników, co dają do zrozumienia w mediach społecznościowych. Szczególnie podpadł im Stanisław, który zdaje się być mało zaangażowany w poszukiwania drugiej połówki, ale nie tylko on. 

Zobacz wideo Marta Paszkin pakuje się do przeprowadzki. "Jestem trochę umęczona"

Najbardziej spektakularne metamorfozy aktorskieNajbardziej spektakularne metamorfozy aktorskie. Oni oszpecili się dla roli

"Rolnik szuka żony". Produkcja zapowiada nowy odcinek, a widzowie grzmią

Na instagramowym profilu programu "Rolnik szuka żony" pojawiła się zapowiedź nowego odcinka. Na pierwszy ogień poszedł Stanisław, który mówi w zwiastunie, że ma "coraz większe rozterki". Przypomnijmy, 26-letni przedsiębiorca, wybierając kandydatki, które ostatecznie zaprosił na gospodarstwo, był wybredny i nie ukrywał, że wygląd jest dla niego bardzo istotny. Teraz znów wzbudził emocje u widzów.

Wyjeżdżajcie od hrabiego z pałacu, bo i tak żadnej z was nie wybierze. Po co mydlić oczy.
Rozterki panicza Stanisława.
Świetny sezon tylko hrabia Stanisław nietrafiony - czytamy w komentarzach.

Od widzów oberwało się także Elżbiecie. Uczestniczka na początku zachwycała niezależnością oraz pewnością siebie, ale później mocno podpadła fanom programu. Wszystko przez to, że potencjalnym kandydatom na męża zafundowała szkołę przetrwania, w której liczy się to, kto najciężej pracuje.

Wszyscy poszli na randki, a chłopy u Elki dalej zapie****ją.
Rolnik szuka pracownika.
Widać, że Ela dokończy letnie remonty - śmieją się internauci.
 

'Dzień dobry TVN'"DDTVN". Dykiel mówi o depresji, a pod koniec Woźniak-Starak podpadła. "Aroganckie"

Jesteście ciekawi, co u pozostałych uczestników programu "Rolnik szuka żony"? Nowy odcinek zostanie wyemitowany w niedzielę na antenie TVP.

ZOBACZ TEŻ: Wybredny Stanisław z "Rolnik szuka żony" znalazł miłość w programie? Pokazał wspólne zdjęcie z wakacji

Więcej o: