"Rolnik szuka żony". Kamila we łzach po randkach z panami. "Zrobili mi przykrość"

W ostatnim odcinku show "Rolnik szuka żony" kandydaci Kamili zostali zagonieni do pracy. Tymczasem w kolejnym czekają ich randki z rolniczką. Coś pójdzie jednak bardzo nie tak...

Więcej informacji o uczestnikach reality show  znajdziecie na stronie Gazeta.pl.

ZOBACZ TEŻ: Gwiazdy na premierze filmu "Furioza". Damięcki pozował z elegancką żoną. Wieniawa nigdy nie pojawiła się w tak prostej stylizacji

Widzowie programu TVP "Rolnik szuka żony" z niecierpliwością czekają na pierwsze randki uczestników. Co takiego zdarzy się na tych spotkaniach, że Kamila zaleje się łzami?

Zobacz wideo Marta Manowska ma kompleksy. Jednego się pozbyła, ale gardzi operacjami plastycznymi

"Rolnik szuka żony". Co wydarzyło się w piątym odcinku

W piątym odcinku show "Rolnik szuka żony" kandydaci Kamili pracowali w pieczarkarni. Nie zdążyli nawet zjeść śniadania, kiedy Kamila zarządziła poranny wysiłek w hali produkcyjnej. Adam, Tomasz i Jan szorowali pomieszczenie i myli metalowe półki, na których już niedługo będą rosły pieczarki. Wszystkiemu przyglądała się rolniczka, która pilnowała dokładności.

Nie lecimy na czas, ale lecimy na jakość - tłumaczyła.

Kiedy panowie skończyli, zostali zabrani na kort tenisowy, gdzie mieli chwilę rozrywki. Wszyscy jednak przyznali później, że czekają na pierwsze randki i czas sam na sam z Kamilą. Niektórzy mieli wręcz problem, żeby otworzyć się przed całą grupą i przyznać, że dzień w takim tłumie nie był dla nich komfortowy:

Chciałbym, żebyśmy mogli siebie poznać. Spędzić czas prywatnie, pójść na spacer, randkę. Brakuje mi rozmowy z Kamilą - wyznał Jan.

Również rolniczka przyznała, że czeka na te spotkania i rozmowy w cztery oczy. Dojdzie do nich w następną niedzielę, czego zapowiedź pokazano na sam koniec ostatniego odcinka. Czy Kamila na pewno będzie zadowolona z przebiegu randek?

"Rolnik szuka żony". Kamila we łzach

W zapowiedzi szóstego odcinka randkowego show "Rolnik szuka żony" pokazano zapłakaną Kamilę. Rolniczka udała się na pierwsze randki z zaproszonymi do jej gospodarstwa kandydatami. Nie wiadomo, co takiego się wydarzyło, że Kamila była smutna. Zdradziła jedynie, że Adam, Jan i Tomasz czymś ja urazili.

Zrobili mi przykrość, może nawet o tym nie wiedzą - powiedziała przed kamerami.

Co takiego się wydarzy, że wprawi Kamilę w taki nastrój? O co chodzi, widzowie przekonają się 24 października.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.