"Rolnik szuka żony". Wiadomo, kto namówił Elżbietę do udziału w programie. "Wyczerpałam limit miłosnych porażek"

Zdaniem fanów randkowego show Elżbieta zachowuje się tak, jakby nie wiedziała, czego chce. Dlaczego wzięła udział w programie? Osoby, które ją znają, wyjawiły kilka ważnych szczegółów z jej życia.

Więcej o programie "Rolnik szuka żony" przeczytasz na stronie Gazeta.pl

Jedną z uczestniczek ósmej edycji randkowego reality show "Rolnik szuka żony" jest Elżbieta. To zamożna rolniczka, która kieruje ekologiczną plantacją truskawek. Nie mówi zbyt wiele o sobie, za to bliscy chętnie dzielą się informacjami o niej.

Zobacz wideo Marta Manowska zdradziła szczegóły 8. edycji "Rolnik...". "Rozbijemy bank"

'You Can Dance' - jak zmienili się uczestnicy?Tak dziś wyglądają uczestnicy pierwszej edycji "You Can Dance"

"Rolnik szuka żony". Elżbietę do udziału w programie namówiła córka

Elżbieta zaprosiła do swojego gospodarstwa Ryszarda, Stanisława i Marka. Ten ostatni ma największe szanse zdobyć jej serce, gdyż jak wyjawiła w wywiadzie dla "Rewii", podobają jej się wysocy, szczupli i szpakowaci panowie.

Nie mam większych wymagań, ale po bolesnych doświadczeniach poważnie podchodzę do ewentualnego trzeciego związku - zwierzyła się w "Rewii".

O jakich bolesnych doświadczeniach mówiła Elżbieta? Bliscy wyjawili, że rolniczka ma za sobą już dwa małżeństwa. Kilka razy została zraniona przez byłych partnerów. Długo nie chciała się z nikim związać ponownie. Sama przyznaje, że jest singielką z wyboru, bo boi się, że trzeci związek znowu się rozpadnie. Za namową córki postanowiła przełamać się i coś zmienić w życiu. Wierzy, że los się do niej uśmiechnie:

Mam nadzieję, że wyczerpałam limit miłosnych porażek. Teraz czekam na wielką miłość - wyznała Elżbieta.

Wiktoria przekonała mamę do udziału w randkowym show TVP. Jej zdaniem powinna zawalczyć o miłość, na którą zasługuje. Podobnego zdania jest sołtys ze wsi, w której mieszka Elżbieta.

To kobieta o złotym sercu. Znam ją osobiście i wiem, że pomogła wielu ludziom - powiedział dla "Rewii".

Love Island; Arek, Magda, Wiktor"Love Island". Magda i Wiktor typują, w kim tak naprawdę zakochał się Arek

Czy rolniczce uda się znaleźć miłość w programie? Czy otworzy się na nowy związek?

Więcej o: