Zachwycił wszystkich w "The Voice of Poland" - odwróciły się cztery fotele. Wybór mógł być tylko jeden. Tłumaczy, dlaczego [PLOTEK EXCLUSIVE]

Wiktor Zwierzyński odwrócił wszystkie fotele podczas przesłuchań w ciemno w "The Voice of Poland". W rozmowie z Plotkiem zdradził, dlaczego wybrał drużynę Sylwii Grzeszczak i jakie są jego plany po programie. Zapowiada się wielka kariera?

Ostatni odcinek "The Voice of Poland" wiązał się z masą emocji. Uczestnicy pokazali bardzo wysoki poziom podczas przesłuchań w ciemno. Ogromną uwagę jury przykuł Wiktor Zwierzyński. Swoim wykonaniem "Give me love" Eda Sheerana odwrócił wszystkie fotele. Zdradził nam, dlaczego wybrał tę piosenkę i jakie emocje towarzyszyły mu podczas występu. 

Zobacz wideo Justyna Steczkowska wraca do „TVoP". Chciałaby pracować z Dodą?

Wiktor skradł serca wszystkich jurorów w "The Voice of Poland"

Wiktor Zwierzyński pochodzi z okolic Kielc, a o udziale w programie marzył od zawsze. Był ciekawy, jak wyglądają kulisy "The Voice of Poland". Lubi wyzwania i chciał sprawdzić, jak widzowie programu zareagują na jego występ. W rozmowie z Plotkiem zdradził, że cieszył się każdą chwilą na planie.

 
Przyznam, że stres był tylko przez moment... przed wejściem na scenę. Kiedy już tam stałem i zdałem sobie sprawę, gdzie jestem, zrozumiałem, że nie ma już odwrotu i muszę dać z siebie wszystko - mówi Wiktor Zwierzyński o emocjach związanych z przesłuchaniami w ciemno.

Wiktor Zwierzyński wyznał, że nie pamięta większości swojego występu. Kiedy odwrócił się fotel Tomsona i Barona emocje sięgnęły zenitu. Nie spodziewał się, że wszyscy trenerzy będą chętni wziąć go pod swoje skrzydła, a bardzo walczyli, aby pojawił się w ich drużynie. Ostatecznie na swoją trenerkę wybrał Sylwię Grzeszczak.

Justyna Steczkowska"The Voice of Poland". Piekarczyk wcisnął przycisk Steczkowskiej. Internauci oburzeni

Wiktor Zwierzyński trafił do drużyny swojej idolki - wybrał Sylwię Grzeszczak. Wiemy, co powiedziała mu jurorka

Wiktor postanowił opowiedzieć, dlaczego zdecydował się dołączyć do drużyny najnowszej jurorki programu, czyli Sylwii Grzeszczak.

Sylwii słucham od dziecka, dorastałem na jej muzyce. Podziwiam ją za to, że trafia do każdego odbiorcy, niezależnie od wieku czy płci. To niesamowite! Serce podpowiadało mi na scenie, że mamy podobną energię i ten wybór może okazać się strzałem w dziesiątkę - powiedział Wiktor Zwierzyński o Sylwii Grzeszczak.

Co powiedziała Wiktorowi Sylwia Grzeszczak, gdy ten dołączył do jej drużyny? Jurorka przyznała, że widzi w Wiktorze ogromny potencjał. Była szczęśliwa, że jej zaufał i mają okazję szlifować jego talent wokalny. Sylwia Grzeszczak zwróciła także uwagę na słowa jej kolegów z programu. Powiedziała, aby zapamiętał, co mu podpowiedzieli pozostali trenerzy. Według Wiktora to niesamowite usłyszeć tyle komplementów od swojej idolki.

Sylwia Grzeszczak nie jest jedyną artystką, którą podziwia uczestnik telewizyjnego show. Na przesłuchania w ciemno wybrał piosenkę od Eda Sheerana. Jest wielkim fanem jego twórczości i bardzo dobrze odnajduje się w jego utworach. 

Wiemy, jaka atmosfera panuje w "The Voice of Poland" i, co dzieje się za kulisami

Wiktor Zwierzyński zdradził, jaka atmosfera panuje na planie show. Uczestnicy są dla siebie jak rodzina i bardzo się wspierają. Od wszystkich bije pozytywna energia i sama myśl o nich wywołuje masę pozytywnych emocji. Wszyscy są bardzo mili i mają fantastyczne poczucie humoru. Dla Wiktora Zwierzyńskiego największą nagrodą jest możliwość poznania tylu świetnych osób. 

Są przyjacielscy, mili, mają genialne poczucie humoru i rozumieją moje, za co bardzo im dziękuję. A co najważniejsze, są przezdolnymi ludźmi! Dla mnie poznanie ich i utrzymywanie kontaktu to najlepszą nagroda, jaką mogłem otrzymać od tego programu - dodał Wiktor Zwierzyński o pozostałych uczestnikach 12. edycji "The Voice of Poland".

Sylwia GrzeszczakSylwia Grzeszczak zaczynała w "Idolu". Kto jeszcze? [STARE ZDJĘCIA]

Wiktor Zwierzyński zdradza swoje plany po zakończeniu programu

Wiktor Zwierzyński wyznał, że od zawsze marzyła mu się kariera muzyczna i z pewnością wykorzysta szansę, jaką dał mu program. Na razie chciałby się skupić na tym, aby ludzie poznali go prywatnie i mieli okazję przekonać się o tym, jaki jest na co dzień.

Po przesłuchaniach w ciemno otrzymał masę pozytywnych komentarzy, publiczność go pokochała również za osobowość. Wydaje mu się, że przyciąga do siebie ludzi jak magnes i może mu to pomóc zebrać więcej słuchaczy. W tej chwili pisze swoje własne utwory i ma nadzieje, że niebawem będzie mógł się nimi pochwalić. 

Po przesłuchaniach w ciemno dostałem mnóstwo pozytywnych komentarzy nie tylko na temat występu, ale i mojej osobowości. Bardzo mnie to cieszy, bo wydaje mi się, że działa to trochę jak magnes i przyciągnę tym do siebie słuchaczy. Chciałbym, by zostali ze mną na dłużej - Wiktor Zwierzyński o odbiorze jego osoby w programie.

Wiktor Zwierzyński w tej chwili prężnie działa w mediach społecznościowych. Można tam znaleźć liczne covery, między innymi piosenek Alicji Szemplińskiej - zwyciężczyni programu. Myślicie, że ma szansę pójść w ślady Ali i również wygrać "The Voice of Poland"?

Więcej o: