"Ślub od pierwszego wejrzenia". Aneta wspomina dramat ze swoją suknią ślubną. "Od razu na wejściu powiedziałam NIE"

W następnym odcinku "Ślubu od pierwszego wejrzenia" uczestnicy poznają swoich przyszłych małżonków. Tymczasem fani mogli zobaczyć, jak wyglądały suknie panien młodych. Aneta początkowo nie była ze swojej zadowolona. Opowiedziała o trudnym wyborze.

Przed widzami "Ślubu od pierwszego wejrzenia" najbardziej emocjonujący moment. Uczestnicy przyjadą na swoje śluby i poznają swoje drugie połówki dobrane przez ekspertów. Choć nie musieli wybierać współmałżonków, przed uroczystością czekały ich inne trudne wybory. Zwłaszcza u pań, które w salonie sukien ślubnych musiały zdecydować się na tę jedyną. Aneta wspomina na Instagramie, że nie było to łatwe zadanie. Kreacja nie od razu się jej spodobała.

Zobacz wideo Iga ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wspomina ślub z Karolem. "Pieprz***na burza"

'Ślub od pierwszego wejrzenia'"Ślub od pierwszego wejrzenia". Jedna z par ma wspólnych znajomych

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Aneta wspomina dramat z suknią ślubną w roli głównej

Aneta jest jedną z uczestniczek, które w następnym odcinku programu staną na ślubnym kobiercu. 31-latka podzieliła się z fanami na Instagramie rozterkami, które przeżywała w salonie sukien ślubnych. Wybór tej jedynej był nie lada wyzwaniem. Okazało się, że postawiła na suknię, której na początku w ogóle nie brała pod uwagę.

A oto i ona. Ta jedyna. Ta, której od razu na wejściu powiedziałam NIE. "Nie, to nie ta. Nie, za duża. Nie, na pewno nie ta". A jednak! Pierwsza, którą przymierzyłam. Po wszystkim nie chciałam żadnej innej, musiałam natychmiast się z nią przeprosić. Jak to jest? miałyście może podobne przygody przed ślubem? - napisała na Instagramie.

W poście dodała zdjęcia, na których pozuje w wybranej sukni. Widzowie zobaczą ją w pełnej okazałości podczas odcinka z dnia ślubu. Aneta zdecydowała się na kreację na szerokich ramiączkach, z głębokim dekoltem oraz rozkloszowanym dołem z asymetrycznymi falbanami. Pod postem otrzymała wiele pochlebnych opinii.

Super babeczka i piękna panna młoda. Trzymam kciuki za was.
Wow, najpiękniejsza panna młoda ze wszystkich edycji - skomentowały fanki.
 

Doda chce unieważnienia małżeństwa z Emilem StępniemDoda stara się o unieważnienia ślubu kościelnego. Może liczyć na pomoc księdza

Niektóre z nich podzieliły się także własnymi historiami związanymi z zakupem wymarzonej sukni. Czy wybrana kreacja przyniesie Anecie szczęście? Jej wybranka poznamy już w najbliższym odcinku, choć fani programu mają już swoje typy i dowody na to, jak pary zostały dobrane. Dali także upust swoim emocjom po ostatniej emisji w telewizji. Nie byli zbyt zadowoleni z przeciągania odcinków przed ceremonią. Będziecie śledzić śluby zaaranżowane przez ekspertów?

Więcej o: