"Ślub od pierwszego wejrzenia". Fani wiedzą już, kto z kim weźmie ślub. Producenci chyba nie przewidzieli takiego śledztwa

Fani programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" znaleźli wskazówki na to, kto z kim stworzy małżeństwo. Wzięli pod uwagę kadry z urywków show i... pogodę panującą podczas zawierania ślubów.

W "Ślubie od pierwszego wejrzenia" zbliża się najbardziej emocjonujący odcinek. Widzowie zobaczą w nim to, na co czekają najbardziej - śluby uczestników. Eksperci zdecydowali, kogo ze sobą połączą. Fani programu mają już swoje typy jeszcze przed emisją. Wzięli pod uwagę telewizyjne zwiastuny. Na podstawie urywków wyciągnęli ciekawe wnioski.

Zobacz wideo Oni powiedzieli "tak" w tajemnicy. Sekretne śluby gwiazd

Anna SkuraAnna Skura o szczegółach trudnej operacji. Pokazała zdjęcie w bandażach

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Fani programu typują, kto z kim weźmie ślub

W pierwszych dwóch odcinkach mogliśmy poznać uczestników. Tak, jak w poprzednich edycjach, i tym razem eksperci stworzą trzy pary, które poznają się dopiero na ślubie. Widzowie programu przewidzieli już konkretne zestawienia, bynajmniej nie na podstawie własnych sympatii do uczestników. Okazało się, że fani są bardzo spostrzegawczy.

Po pogodzie można się domyślić, kto z kim.
Obstawiam: Kasia i Paweł, Julia i Tomek oraz Aneta i Robert.
Bankowo tak, widać po pogodzie i świetle w trzecim odcinku - piszą internauci na grupie fanów programu.

Takie wytypowanie wskazało więcej osób. Zwróciły one uwagę na szczegóły sfilmowane podczas dnia ślubu - pogodę, otoczenie, a nawet dekoracje i kwiaty. Uczestnicy byli pokazywani w krótkich zapowiedziach programu jedynie przez chwilę, lecz to wystarczyło, by zabawić się w detektywa i dopasować panujące w plenerze warunki do konkretnych osób.

W urywku trzeciego odcinka jest pokazane, jak Robert stoi, a mama Anety siedzi z gośćmi, więc to para na stówę - skomentowała jedna z internautek.

Komentarze do 'Ślubu od pierwszego wejrzenia'. Fani typują paryKomentarze do 'Ślubu od pierwszego wejrzenia'. Fani typują pary fot. Facebook

Komentarze do 'Ślubu od pierwszego wejrzenia'. Fani typują paryKomentarze do 'Ślubu od pierwszego wejrzenia'. Fani typują pary fot. Facebook

Robert - 'Ślub od pierwszego wejrzenia'"ŚoPW". Bokser i raper wskazał swój typ kobiety. Ma mieć sześć cech


Widzowie nie mają większych wątpliwości. Pod prezentacją Pawła na facebookowym profilu programu pojawiły się jednoznaczne komentarze, że ożeni się on z Kasią.

Oby Kasia wprowadziła kolory w jego życie, bo widzę, że ona jest na to gotowa i życzę im, by sobie przypadli do serc - napisała jedna z fanek.

Czy pozostałe pary: Julia i Tomasz oraz Aneta i Robert rzeczywiście okażą się dobrze wytypowane? Jak myślicie? Zobacz też: "Ślub od pierwszego wejrzenia". Poznaliśmy trzech ostatnich uczestników. Wśród nich raper i windykatorka

Więcej o: