"Ślub od pierwszego wejrzenia". Poznaliśmy trzech ostatnich uczestników. Wśród nich raper i windykatorka

W ostatnim odcinku "Ślubu od pierwszego wejrzenia" widzom zostali przedstawieni Julia, Paweł i Robert. Tym samym poznaliśmy już wszystkich uczestników szóstej edycji programu.

Za nami dwa pierwsze odcinki szóstej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". W premierowym epizodzie poznaliśmy trzech pierwszych uczestników, którzy niebawem staną na ślubnym kobiercu z kimś kompletnie nieznajomym. 14 września mieliśmy okazje dowiedzieć się, jak wyglądają i czym się zajmują pozostali śmiałkowie. 

Zobacz wideo "Ślub od pierwszego wejrzenia". Kamil przygotował dla Izy niespodziankę

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Kim są ostatni uczestnicy programu?

Na udział w programie zdecydowała się Julia, Robert oraz Paweł. Jeszcze nie wiemy z kim niebawem zawrą związek małżeński, mogliśmy natomiast wstępnie poznać wymienionych uczestników oraz ich rodziny.

Julia zawodowo pracuje dla firmy udzielającej pożyczek przez Internet. Jest specjalistką od windykacji, a obowiązki wykonuje z domu. Kobieta ma za sobą doświadczenie toksycznego związku, w pewnym momencie była zmanipulowana przez swojego partnera do tego stopnia, że chodziła z nim i jego kochanką na wspólne spacery. Pomimo to, uśmiechnięta blondynka się nie poddaje i nadal szuka miłości swojego życia.

Robert ma bardzo ciekawą pasję, mianowicie w wolnych chwilach zajmuję się tworzeniem rapu oraz tajskim boksem, udziela również swojego głosu w reklamach radiowych. Mężczyzna ma dosyć sprecyzowane oczekiwania, jeżeli chodzi o przyszłą żonę. Kobieta musi być przede wszystkim zgrabna, ładna oraz uśmiechnięta, nie ukrywa, że wygląd jest istotny. Poza tym liczy się również wnętrze, a więc spokój i wyrozumiałość.

Paweł jest zdecydowanie najbardziej skromnym i wycofanym uczestnikiem z dotychczas poznanych. Ogromny wpływ na jego osobowość miał rozwód rodziców, który odznaczył się bolesnym piętnem na życiu wrażliwego mężczyzny. Paweł ukończył studia, a na co dzień zajmuje się pracą fizyczną. Życie zawodowe zajmuję mu bardzo dużo czasu, z tego też powodu mężczyzna nie ma przestrzeni na poznanie partnerki.

Jak podobają wam się uczestnicy "Ślubu od pierwszego wejrzenia"? Jak myślicie, z kim zostaną połączeni?

Więcej o: