"Ślub od pierwszego wejrzenia". Kamil komentuje rozstanie. W mocnych słowach broni Izy

Szum wokół rozstania Kamila i Izy nie ustaje. Para postanowiła raz na zawsze ukrócić wszelkie spekulacje, zaapelowali również do swoich fanów.

Iza i Kamil z piątej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wydawali się idealnie dobrani przez ekspertów również na długo po zakończeniu eksperymentu. Dlatego dla wielu fanów pary przekazana przez Izę informacja o rozstaniu była sporym zaskoczeniem. W sieci zawrzało i natychmiast powstała masa spekulacji, czy tych dwoje naprawdę nie jest już razem. Co więcej, sporo osób było przekonanych, że para nie wcale się nie rozstała, a wręcz planuje ślub kościelny. Szczególnie że internauci szybko wypatrzyli, iż poprzedni weekend Iza i Kamil spędzili wspólnie, a dodatkowo InstaStory miało świadczyć o tym, że właśnie odbywa się jej wieczór panieński.

Zobacz wideo Nosowska sparodiowała wygląd Kim Kardashian na Gali Met

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Kamil komentuje plotki i broni Izy

Dyskusja na temat rozstania pary nawiązała się między innymi na facebookowej grupie fanów "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Pod postem pojawiła się lawina komentarzy, a wielu internautów oceniało zachowanie Izy w bardzo niewybrednych słowach. Kamil, który również jest członkiem grupy, także zabrał głos w sprawie. Uczestnik "Ślubu od pierwszego wejrzenia" poprosił fanów programu o uszanowanie decyzji jego i Izy, a także bardzo stanowczo stanął w obronie byłej partnerki i jej mamy, którą również spotkał hejt:

Absolutnie nawet nie wiecie, jak bardzo się mylicie, wypisując takie bzdury na temat Izy czy Kariny! To są wspaniałe kobiety! Jeśli chodzi o wasze spekulacje na temat panieńskiego, kawalerskiego lub ślubu, niestety również to nie jest prawda - napisał w komentarzu.

Kamil podkreślił także, że obydwoje przechodzą teraz trudny moment, a fakt, że wzięli udział w programie telewizyjnym, nie daje nikomu prawa do krytykowania ani jego, ani Izy, ani nikogo z ich bliskich.

 

We wtorek wieczorem także Iza postanowiła odnieść się do całej sytuacji i zabrała głos na InstaStory. Przekazała fanom, że rozstanie jest jak najbardziej realne, a wspólny wyjazd zaplanowali na długo wcześniej. Para chciała w ten sposób świętować swoją rocznicę ślubu, uznali jednak, że mimo iż nie są już razem, nie będą odwoływać wyjazdu:

Zaplanowaliśmy go wspólnie z naszymi rodzinami, z przyjaciółmi, ponieważ chcieliśmy przeżyć to jeszcze raz. Ale że stało się między nami tak, jak się stało, że się rozstaliśmy i to nie jest żaden "fejk", podjęliśmy po prostu decyzję, że jak normalni ludzie pojedziemy ten ostatni raz i po prostu spotkamy się ze wszystkimi.

Iza powiedziała także, że wiele komentarzy, które słyszy na swój temat, sprawia jej ogromną przykrość. Zaapelowała do fanów, aby kilka razy się zastanowili, zanim w jakiś sposób skomentują zaistniałą sytuację.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.