"Ślub od pierwszego wejrzenia". Julia zmieniła fryzurę tuż przed ceremonią. Postawiła na bardzo jasny odcień

W szóstym sezonie "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przygotowania do ceremonii idą pełną parą. Jedna z uczestniczek tuż przed tym ważnym wydarzeniem zdecydowała się na diametralną zmianę wyglądu.

Julia to jedna z trzech uczestniczek nowej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia", które zdecydowały się oddać swoje życie uczuciowe w ręce ekspertów. Dzień ślubu jest niezwykle ważny dla każdej panny młodej, a kiedy wybranka poznaje się chwilę przed powiedzeniem sobie sakramentalnego "tak", jest też z pewnością dodatkowo niezwykle stresujący. Julia postanowiła dodać sobie nieco pewności siebie i zdecydowała się znacznie zmienić fryzurę. Swoje włosy w kolorze ciemnego blondu przefarbowała na bardzo jasny, platynowy kolor.

Zobacz wideo Janachowska komentuje swoje odejście z TVN

Iza i Kamil ze 'Ślubu od pierwszego wejrzenia'"Ślub od pierwszego wejrzenia". Kamil odniósł się do plotek. Ostro broni Izy

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Julia przed ślubem zmieniła fryzurę

W trzecim odcinku "Ślubu od pierwszego wejrzenia", który na Player trafił we wtorek 14 września, mogliśmy obejrzeć ostatnie przygotowania uczestniczek do ceremonii. Julia, jak sama przyznała, przechodzi dość trudny okres. Mama uczestniczki nie pochwala jej decyzji o udziale w programie i relacje kobiet bardzo się pogorszyły. Na krótko przed swoim weselem postanowiła więc na jakiś czas przeprowadzić się do mieszkającego w Ciechanowie taty, który bardzo ją wspiera. Może liczyć także na pomoc Moniki, jego narzeczonej, która pomogła ułożyć jej ślubną fryzurę.

'Ślub od pierwszego wejrzenia'"Ślub od pierwszego wejrzenia". Fani wiedzą już, kto z kim weźmie ślub. Wszystko zdradziła... pogoda

Julia swoje średniej długości blond włosy bardzo mocno rozjaśniła, a do ślubnej stylizacji zdecydowała się je zakręcić w spore fale. Część z nich upięła z tyłu głowy, większość pozostawiła rozpuszczoną. We włosy wpięła także błyszczące ozdoby - delikatną opaskę z jasnych kwiatków, a także sporą spinkę, która przytrzymywała jej włosy. Ślubna fryzura i nowy kolor włosów dopełniły całą stylizację, na którą Julia zdecydowała się w tym ważnym dniu.

Julia w 'Ślubie od pierwszego wejrzenia'Julia w 'Ślubie od pierwszego wejrzenia' Player

Trzeci odcinek "Ślubu od pierwszego wejrzenia" na antenie TVN będzie można zobaczyć już we wtorek 21 września. Jak na razie nie wiadomo, kogo z kim połączyli eksperci, choć fani programu w zasadzie od pierwszego odcinka mają już swoje typy. Część internautów próbowała nawet domyślić się, kto wziął z kim ślub... na podstawie pogody!

Więcej o: