"Rolnik szuka żony". Seweryn szykuje się do ślubu. Wesele odbędzie się w nietypowym miejscu

Seweryn z szóstej edycji programu "Rolnik szuka żony" już niedługo stanie na ślubnym kobiercu. Opowiedział o tym, jak idą mu przygotowania.

Seweryn to jeden z uczestników szóstej edycji programu "Rolnik szuka żony". W show od razu zwrócił uwagę na nieco młodszą od siebie Marlenę, z którą próbował stworzyć związek. Ich relacja była bardzo burzliwa, postanowili więc nie kontynuować znajomości. Uczestnik po zakończeniu nagrań znalazł miłość i od jakiegoś czasu związany jest z Magdą.

Zobacz wideo Działo się!

"Rolnik szuka żony". Seweryn szykuje się do ślubu

Na początku kwietnia ukochana rolnika pochwaliła się, że Seweryn jej się oświadczył, a ona przyjęła pierścionek. Teraz okazuje się, że ruszyli z przygotowaniami do ślubu, który odbędzie w przyszłym roku, w czerwcu. W rozmowie z portalem Pomponik zdradzili szczegóły:

Robimy już listę gości, na pewno znajdą się tam nasi przyjaciele z "Rolnik szuka żony" i Marta Manowska. Przyznam, że tęsknię za tą ekipą, ten program naprawdę nas połączył - powiedział Seweryn w rozmowie.

Wesele odbędzie się w wiejskim stylu, o czym oboje marzyli. Przyjęcie zostanie zorganizowane w specjalnie dopasowanej do tego typu imprez stodole, która ich urzekła. Bawić się będzie ponad setka gości, a narzeczeni mają nadzieję, że wszystko odbędzie się zgodnie z ich planem.

Seweryn i Magdalena w świątecznym wydaniu programu 'Rolnik szuka żony'Seweryn i Magdalena w świątecznym wydaniu programu 'Rolnik szuka żony' fot. AKPA

Seweryn już kilka tygodni temu zdradził, że ruszyły przygotowania do ślubu kościelnego. Praktycznie od razu po zaręczynach rozpoczęli nauki przedmałżeńskie. Rolnik po śmierci rodziców odsunął się od kościoła, miał żal, że został sam. Jednak dzięki Magdzie, dla której chodzenie na msze jest bardzo ważne, ponownie zaczął to robić.

Wiele wskazuje na to, że Seweryn będzie pierwszym uczestnikiem szóstej edycji "Rolnika...", który stanie przed ołtarzem. Oprócz niego miłości szukali wtedy także Jakub, Sławomir, Adrian oraz Waldemar.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.