"Sanatorium miłości". Adam na zdjęciu z narzeczoną, a już wkrótce żoną. To blondwłosa piękność. Za cztery dni ślub

Serce Adama z "Sanatorium miłości" od zeszłego roku znowu jest zajęte. Jeszcze w tym tygodniu odbędzie się jego ślub. Wiadomo już, jak wygląda ukochana uczestnika miłosnego show.

Adam z "Sanatorium miłości" w programie zabiegał o względy koleżanek, ale niestety ogromna chęć zdobycia partnerki sprawiła, że panie czuły się osaczone. Uczestnik opuścił show z nadzieją, że znajdzie kiedyś kogoś odpowiedniego dla siebie. Tak się faktycznie stało - co więcej, jeszcze w czerwcu z narzeczonego stanie się mężem. Jak wygląda ukochana Adama?

Zobacz wideo Halinka i Jadzia z "Sanatorium miłości" poróżniły się. Manowska jest w szoku

Edward z 'Sanatorium miłości'Edward z "Sanatorium miłości" jest zakochany! "Poznajcie moją Haneczkę"

Adam z "Sanatorium miłości" na zdjęciu z partnerką

Adam był uczestnikiem drugiej edycji "Sanatorium Miłości". Wiódł szczęśliwe życie u boku ukochanej żony Wandy, jednak kilka lat temu został wdowcem. Mówił, że doskwiera mu samotność i liczy, że odnajdzie kogoś, z kim będzie mógł dzielić wspólne chwile. Udało się. Wybrankę poznał w sieci i już 30 grudnia się jej oświadczył. Teraz, pół roku później, oczekuje na wymarzony ślub. Uroczystość została zaplanowana na 5 czerwca w Urzędzie Stanu Cywilnego w Wolbromiu, a wesele w Chełmie.

Zobacz też: "Sanatorium Miłości". W trzecim odcinku byliśmy świadkami aż trzech randek! Niestety nie wszystkie były udane

Ukochana nazywa się Marta i jest pięć lat od niego młodsza. Jeszcze niedawno para miała w planach wspólne zamieszkanie, jednak nie wiadomo, czy już zdecydowali się na ten krok. W ciągu kilku dni zostaną małżeństwem, więc jeśli tego jeszcze nie zrobili, z pewnością zadbają o uwicie gniazdka.

Na oficjalnym koncie "Sanatorium miłości" na Instagramie pojawiło się zdjęcie Adama i Marty. Przyszła żona uczestnika programu to blondwłosa piękność.

 
Przedstawiamy wam Martę, narzeczoną Adama. Ślub już za kilka dni! Czego życzycie zakochanym? - czytamy.

Pogrzeb Władysława z 'Sanatorium miłości'"Sanatorium miłości". Halinka opublikowała zdjęcie z pogrzebu Władysława. Afera

W odpowiedzi na zapytanie pojawiło się mnóstwo komentarzy z gratulacjami. My się do nich oczywiście dołączamy!

Więcej o: