Adam z "Sanatorium miłości" znalazł miłość. Teraz przygotowuje się do ślubu. "Ta kobieta odmieniła mój los"

Adam Siewierski był uczestnikiem drugiej edycji "Sanatorium miłości". Mimo szczerych chęci nie udało mu się poznać w programie odpowiedniej kandydatki na żonę. Teraz wreszcie się to udało.

Adam z "Sanatorium miłości" w programie zabiegał o względy koleżanek, ale niestety ogromna chęć zdobycia partnerki sprawiła, że panie czuły się osaczone. Uczestnik opuścił show z nadzieją, że znajdzie kiedyś kogoś odpowiedniego dla siebie. Okazuje się, że tak się faktycznie stało.

Zobacz wideo Halinka i Jadzia z "Sanatorium miłości" poróżniły się. Manowska jest w szoku

Adam z "Sanatorium miłości" bierze ślub

Adam był uczestnikiem drugiej edycji "Sanatorium Miłości". Do programu przyjechał z małopolskiej miejscowości Wolbrom. Przez 30 lat spełniał się w roli sołtysa Poręby Górnej, pracował także jako strażak i ślusarz. Wiódł szczęśliwe życie u boku ukochanej żony Wandy, jednak kilka lat temu został wdowcem. Mówił, że doskwiera mu samotność i liczył, że odnajdzie kogoś, z kim będzie mógł dzielić wspólne chwile. Udało się. Wybrankę poznał w sieci, o czym opowiedział w rozmowie z Pomponikiem. 

 
Ta kobieta odmieniła mój los. Poznaliśmy się wirtualnie, tak jak robi to teraz większość ludzi, ale szybko umówiliśmy się na prawdziwą randkę. Tak się sobie spodobaliśmy, że 30 grudnia, tuż przed sylwestrem, oświadczyłem się jej i zostałem przyjęty - mówił Adam.

Zdradził, że ukochana nazywa się Marta i jest pięć lat od niego młodsza. W ich życiu szykuje się sporo zmian - nie tylko planują ślub, ale i wspólne zamieszkanie.

Kocham Martę. Jest dobrym człowiekiem i piękną kobietą, tworzy cudowny nastrój, wspaniale gotuje. Dobrze nam razem w każdym momencie, więc postanowiliśmy nie marnować ani minuty w tych czasach zarazy i pobrać się jak najszybciej. Kto wie, ile życia nam jeszcze zostało... Wkrótce zamieszkamy razem, zostawimy dawne smutki i zaczniemy nowe, lepsze życie - dodał Adam.

Ślub pary odbędzie się 5 czerwca w Urzędzie Stanu Cywilnego w Wolbromiu, a wesele w Chełmie.

Zobacz też: "Sanatorium miłości". Halinka i Jadzia poróżniły się. Manowska: Jestem zaskoczona. Inni uczestnicy "nabroili"? [PLOTEK EXCLUSIVE]

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.