"Ślub od pierwszego wejrzenia". Iga twierdzi, że w finale doszło do manipulacji. "To jest przekroczenie granic"

Iga ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przyznała na Instagramie, że wydarzenia w programie "mijają się z prawdą". Co ma na myśli?

Iga ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" najwyraźniej zdążyła już obejrzeć finałowy odcinek programu. Na swoim koncie na Instagramie przyznała, że nie spodziewała się, że zostanie pokazana w takim świetle. Zapowiada przedstawienie swojej wersji wydarzeń.

Zobacz wideo Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazują synka

Iga i Karol ze 'Ślubu od pierwszego wejrzenia'"Ślub...". Iga ma tajemnice przed widzami? Karol stracił cierpliwość

Iga ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" oburzona po finale 

Najnowsza edycja "Ślubu od pierwszego wejrzenia" się kończy. W następnym tygodniu w telewizji zostanie wyemitowany ostatni, finałowy odcinek programu, jednak ciekawi fani mogli obejrzeć go już na Playerze, gdzie został premierowo udostępniony w piątek. Najwyraźniej jedna z uczestniczek ślubnego eksperymentu, Iga, już zdążyła się z nim zapoznać, a o swoich wnioskach poinformowała na Instagramie. Nie jest zadowolona. Co więcej, uważa, że blaski i cienie jej relacji z Karolem zostały przedstawione jednostronnie, oczywiście - niekorzystnie dla niej.

Jestem w szoku po ostatnim odcinku. Program nauczył mnie podchodzenia do sytuacji na chłodno. To, co zostało powiedziane, jest sporym wyolbrzymieniem i minięciem się z prawdą. Jest też mocnym przekroczeniem granicy.

InstaStory Igi ze 'Ślubu od pierwszego wejrzenia'InstaStory Igi ze 'Ślubu od pierwszego wejrzenia' instagram.com@iga_smiechowicz

Stwierdziła, że tak naprawdę jedynie na Instagramie ma okazję powiedzieć prawdę, bo to, co zostało pokazane w telewizji, się z nią mija.

Niestety, ale Instagram to jedyne miejsce, gdzie mogę zabrać głos i stanąć we własnej obronie po koncercie bzdur, jaki usłyszałam. Kij ma dwa końce. A program pokazał wam tylko jeden - napisała na Instagramie.

Iga Śmiechowicz, Karol MacieszWidzowie analizują relację Igi i Karola ze "Ślubu...": Szkoda mi jej

Skontaktowaliśmy się z Igą, bo jesteśmy ciekawi, co kryje się za jej słowami. Czekamy na komentarz w tej sprawie. 

Zobacz też: "Ślub od pierwszego wejrzenia". Widzowie przewidują rychłe rozwody. Bawią się też w swatki. Kto powinien zamienić się parą?

Więcej o: