"Hotel Paradise". Fan oskarża Basię o kłamstwo. Rozstała się z Krystianem? Jej reakcja wymowna

"Hotel Paradise" budzi coraz większe emocje. Widzowie są ciekawi czy Basia i Krystian po wyjściu z programu są razem. Reakcja celebrytki na takie pytanie jest co najmniej zastanawiająca.

"Hotel Paradise" powoli zbliża się ku końcowi. Widzowi są ciekawi, jak potoczyły się losy ich ulubionych par. Wiele osób kibicuje Basi i Krystianowi, którzy od początku mieli się ku sobie. Udało im się zbudować trwałą relację? 

'Hotel Pradise'"Hotel Paradise". W sypialniach zrobiło się gorąco. Trzy pary poszły na całość

Zobacz wideo Sonia z "Hotel Paradise" zagrała w Koło Plotka

"Hotel Paradise" Basia i Krystian są razem?

Basia jakiś czas temu musiała opuścić show. Producenci "Hotelu Paradise" ostatecznie podjęli jednak decyzję, że dziewczyna może wrócić. Nie szczególnie spodoba się to pozostałym uczestniczkom programu. Dużo bardziej z takiego obrotu spraw ucieszył się Krystian, z którym Basia wcześniej tworzyła parę. Uczestnicy od początku mieli się ku sobie, a mężczyzna po odejściu Basi nie związał się z żadną z koleżanek. Ich szczęście zakłócił nieco powrót Maurycego, o którego Krystian był zazdrosny, jednak ostatecznie tworzą udaną parę. Nic więc dziwnego, że widzowie kibicują tym dwojgu. 

Na grupach, na których fani komentują program, pojawiły się jednak spekulacje, że Basia i Krystian nie są już razem. Jeden z fanów postanowił wykorzystać fakt, że Basia na InstaStories urządziła Q&A, więc wprost zapytał celebrytkę o to, czy ma kontakt z Krystianem.  

playerplus/hotel-paradise"Hotel Paradise". Relacja Kornelii i Krzyśka zawisła na włosku

Reakcja Basi? Dosyć nerwowa. Czyżby więc coś było na rzeczy?

O to cię tu zaskoczę, bo mamy kontakt z Krystianem i to jest nasza wyłączna sprawa tak naprawdę. A po drugie nie siedzę non stop na Instagramie i nie wszystko mi się musi wyświetlać od razu. To, że nie polajkuję czegoś, to jest tak straszne, że po prostu chyba powinnam się iść powiesić - ironizowała. 

Basia została też zapytana o to, czy ma kontakt z innymi uczestnikami "Hotelu Paradise". Tu jej odpowiedź była dużo spokojniejsza.

Mam kontakt praktycznie z każdym uczestnikiem i rozmawiamy ze sobą, a nie unikam spotkań. To po prostu wychodzi z tego, że ja mieszkam w innym mieście, więc nie za każdym razem będę się pojawiać na jakiejkolwiek imprezie czy wspólnym oglądaniu, bo mam swoje życie prywatne i pracę - usłyszeliśmy.  

Myślicie, że Basia i Krystian nie są już razem? Przypomnijmy, że dopóki nie zostanie wyemitowany finał "Hotelu Paradise", nie mogą ujawniać takich szczegółów. Obowiązuje ich umowa ze stacją. 

Więcej o: