"Rolnik szuka żony". TVP zmienia godziny emisji nowego sezonu. Odcinek pilotażowy już za kilka dni

"Rolnik szuka żony" rusza z ósmą edycją. Już za kilka dni poznamy uczestników programu poszukujących drugiej połówki. Pilotażowy odcinek ósmego sezonu emitowany będzie jednak o innej godzinie niż zazwyczaj.

"Rolnik szuka żony"  już wkrótce pojawi się na małym ekranie z ósmą edycją. Na oficjalnym profilu programu na Facebooku ukazały się już zapowiedzi rolników poszukujących miłości. To właśnie nadchodzący odcinek zerowy pozwoli nam ich lepiej poznać. TVP zmieniło godziny jego emisji. 

'Rolnik szuka żony'"Rolnik szuka żony". Pierwszy odcinek "zerowy" nowego sezonu już za kilka dni. Co się wydarzy?

"Rolnik szuka żony". O której godzinie emitowany będzie odcinek zerowy? 

"Rolnik szuka żony" na Facebooku podzielił się z internautami zapowiedzią odcinka pilotażowego ósmej edycji formatu. Jego emisja odbędzie się w Niedzielę Wielkanocną, 4 kwietnia, o godzinie 17.30 na antenie Telewizji Polskiej. Zobaczymy w nim kilku rolników i rolniczek zainteresowanych odnalezieniem swojej drugiej połówki. Po odcinku pilotażowym produkcja będzie oczekiwała na odzew ze strony potencjalnych kandydatów na partnerów rolników. O tym, kto ostatecznie weźmie udział w programie i zyska szansę na miłość, zadecyduje liczba nadesłanych przez widzów listów. Do dalszych odcinków przejdzie tylko piątka uczestników ciesząca się największym zainteresowaniem rolników i rolniczek.  

"Rolnik szuka żony". Uczestnicy

Po zapowiedzi opublikowanej na Facebooku "Rolnik szuka żony" wnioskujemy, że w programie tym razem pojawią się dwie rolniczki i Emil, który już miał okazję pojawić się w poprzedniej edycji programu. Mężczyzna walczył wtedy o serce Magdy, ale ona nie brała go pod uwagę. Teraz pojawi się w roli rolnika i sam będzie mógł wybierać między kandydatkami.

Rolnik szuka żony"Rolnik szuka żony" powraca! Jeden z uczestników to kandydat Magdy z poprzedniej edycji

Zobacz wideo Marta Manowska ma kompleksy. Jednego się pozbyła, ale gardzi operacjami plastycznymi

ZBIÓRKA PLOTKA

Plotek już drugi raz przyłącza się do zbiórki organizowanej przez Stowarzyszenie mali bracia Ubogich i zbiera na koszyczki wielkanocne dla seniorów. Wesprzyjmy starsze, samotne osoby. Liczy się każda złotówka!