"Milionerzy". Padło pytanie za pół miliona. Dwa koła ratunkowe i... Zła odpowiedź

W 433. odcinku "Milionerów" uczestniczka przy użyciu jednego koła ratunkowego dotarła do pytania za pół miliona złotych. Potrzebowała pomocy męża. Nie pomógł.

"Milionerzy" pojawili się na małym ekranie z dziewiątym już sezonem. Program niezmiennie prowadzi Hubert Urbański. Nowy sezon jest nietypowy pod względem braku widowni. Przez to pytanie do publiczności zostało zamienione na koło umożliwiające graczowi podmianę pytania. 

ONSNiefortunne pytania, wzburzone emocje. Najzabawniejsze wpadki w "Milionerach"

"Milionerzy". Pytanie z programu

W 433. odcinku "Milionerów" zawalczyła Sabina Pecio z okolic Olsztyna. Uczestniczka z wykształcenia jest inżynierem budownictwa, ale nie pracuje w zawodzie, bo jest mamą na pełen etat. Sabina zużyła tylko jedno koło ratunkowe, docierając do pytania 11. za pół miliona złotych. To właśnie ono sprawiło jej dużo trudności i pochłonęło pozostałe koła ratunkowe.

"Milionerzy". Na który stopień mianuje prezydent na wniosek ministra obrony narodowej?

  • A. podporucznika
  • B. kapitana
  • C. majora
  • D. pułkownika

"Milionerzy". Odpowiedź na pytanie z programu

Uczestniczka stwierdziła, że to pytanie nie mówi jej nic. Nadzieję pokładała w wiedzy męża Pawła i zdecydowała się użyć drugiego koła ratunkowego w tej grze - telefonu do przyjaciela. Niestety, mąż nie zdążył powiedzieć zbyt wiele. Czas rozmowy minął. 

Jak bym teraz poszła do domu, to zostałoby mi 250 tysięcy. Jak strzelę źle, to zostanie mi 40 tysięcy - kalkulowała uczestniczka.

Zdecydowała się użyć jeszcze jednego koła ratunkowego, 50:50. Komputer odrzucił odpowiedź B - kapitana i C - majora. W końcu Sabina zaznaczyła odpowiedź D - pułkownika. Okazało się, że odpowiedź nie była poprawna. Hubert Urbański wyjaśnił, że na pierwszy stopień oficerski, podporucznika, generałów i admirałów mianuje prezydent, a na pozostałe stopnie oficerskie mianuje minister obrony narodowej. 

Zobacz wideo Maffashion, Kubicka, Lipka i inni w sieci. Gwiazdy komentują artykuły na swój temat

'Milionerzy'. Walezjusze to dynastia królów:"Milionerzy". Walezjusze to dynastia królów...? Uczestniczka potrzebowała pomocy