Emocje w "Dance Dance Dance". Uczestnik wszedł w dysjusję z jurorami. "Mało eleganckie zachowanie" [WIDEO]

"Dance Dance Dance" to nie tylko taniec, ale też emocje. A tych nie brakuje. Widzowie przekonają się o tym dzięki Pawłowi Cieślakowi - uczestnikowi, który wdał się w rozmowę z jurorami programu.

Program "Dance Dance Dance" zyskał spore grono widzów. I tym sposobem po pierwszej edycji przyszedł czas na drugą, a teraz trzecią edycję. Gwiazd i celebrytów, którzy są chętni do odtwarzania układów choreograficznych z teledysków największych artystów, nie brakuje. Chęć do udziału w tanecznym show wyraził m.in. Paweł Cieślak przyjaciel i taneczny partner Olgi Łasak z Kabaretu Czesuaf. To on póki co wywołał największe zamieszanie w tym sezonie formatu. 

Agustin Egurrola, Joanna JędrzejczykEgurrola jest "strasznie surowy". Internauci krytykują nowych jurorów

Zobacz wideo "Dance Dance Dance". Paweł Cieślak wszedł w dyskusję z jurorami

"Dance Dance Dance". Paweł Cieślak jego mało eleganckie zachowanie

W piątkowym odcinku oprócz duetów uczestnicy zatańczą również solówki. Jedną z osób, która przygotowywała występ solo jest właśnie Paweł Cieślak. Kiedy po bardzo dobrym występie Agustin Egurrola poprosił uczestnika o zaprezentowanie jednego z elementów, który według niego został wykonany perfekcyjnie, Paweł odmówił...

Tańczyłem dla siebie. Nie dla ciebie, nie dla ciebie, nie dla ciebie. Nie chciałem siebie zawieść. I takie najbardziej są we mnie teraz emocje. Robiłem to dla siebie, więc nie będę nic powtarzał dla Was - zakomunikował. 

Jego wypowiedzią byli zaskoczeni nie tylko jurorzy, ale też reszta uczestników i prowadzący program.

Trochę to dziwne, bo tańczy się na scenie dla kogoś, nie tylko dla siebie - skomentowała lekko zdezorientowana wypowiedzią Pawła Ida Nowakowska. 

Paweł nie dawał za wygraną. Powiedział jurorom, że w minionym odcinku tańczył z myślą o nich, jednak tym razem chciał to zrobić dla siebie. Jego zachowanie było co najmniej dziwne. 

Dzisiejsze serduszko już wylało na ten parkiet i trochę zostało zdeptane w moim mniemaniu. Szukałem szczęścia w tym wszystkim i tym szczęściem było to, żeby to zrobić dla siebie. Poprzednio tańczyłem dla was i to się nie udało... - powiedział.

W końcu Ida Nowakowska powiedziała to, co prawdopodobnie pomyślało wiele osób, które obserwowały zachowanie Pawła. Według jurorki zachowanie uczestnika było delikatnie mówiąc niekulturalne.

Tańczyć możesz dla kogo chcesz. Ale jeżeli kończy się taniec i ktoś, kto chce cię skompletować mówi "pokaż ostatnią pozę, bo była super", a ty mówisz "nie, ja tego nie robię dla ciebie", to dla mnie jest to mało eleganckie - skwitowała Ida Nowakowska. 

Jak zakończy się dyskusja Pawła Cieślaka z jurorami? Odpowiedź już w przyszłym odcinku show. Przypomnijmy, że wówczas z programem pożegna się para z najmniejszą liczbą punktów. 

***

Plotek już drugi raz przyłącza się do zbiórki organizowanej przez Stowarzyszenie mali bracia Ubogich i zbiera na koszyczki wielkanocne dla seniorów. Wesprzyjmy starsze, samotne osoby. Liczy się każda złotówka!

Więcej o: