"Gogglebox". Iza występuje w programie z synem, ale nie pokazuje męża. Zapozowała z nim do selfie. "Super parka"

Izabela Zeiske to jedna z głównych twarzy rozrywkowego show "Gogglebox". Celebrytka komentuje na co dzień telewizyjne programy z synem, lecz niewiele osób wiedziało, że ma także męża. Niedawno pokazała go na instagramowym profilu.

Na przestrzeni ostatnich sześciu lat w "Gogglebox" pojawiało się wielu kreatywnych Polaków. Niektórym tak bardzo spodobało się ocenianie produkcji telewizyjnych, że pojawią się w najnowszym, 14. sezonie. Należy do nich Izabela Zeiske, która zaprosiła do domu kamery razem z synem. Widzowie pokochali duet rozrywkowej matki i pokornego syna. Na ekranie nie chciał jednak wystąpić mąż celebrytki, którego od czasu do czasu pokazuje na Intstagramie. Niedawno wybrali się na wycieczkę do Ustki.

Zobacz wideo Jakie operacje plastyczne miała Sylwia Bomba? "To jest niesamowite"

"Gogglebox". Iza występuje w programie z synem, ale ma też męża. Zapozowała z nim do selfie

Jakiś czas temu Izabela i jej ukochany zdecydowali się na wypad nad polskie morze. Śnieg i mrozy nie były im straszne, bo chętnie spacerowali po plaży z grzanym winem.

Kochani, nie tylko w górach, ale nad morzem też można ogrzać się grzańcem. Mróz dzisiaj tęgi - informowała Izabela, wtulając się w męża.
 

Internauci bardzo ochoczo komentowali osobiste zdjęcie Izabeli.

Super parka! Udanego wypoczynku.
Piękni i młodzi, pozdrawiam cieplutko.

Ewa MrozowskaEwa Mrozowska z "Gogglebox" pozuje z synem w salonie. Zobacz, jak urządziła swój dom

Myślicie, że celebrytka namówi ukochanego na występ w "Gogglebox"?

Gogglebox. Przed telewizorem

"Gogglebox" zadebiutował na antenie TTV w 2014 roku. Widzowie natychmiast pochowali program, w którym (kiedyś) zwykli Kowalscy komentowali telewizyjne produkcje, częstą się z nich śmiejąc, czy kpiąc z aktorów-amatorów w paradokumentach. Jak można było się spodziewać, cotygodniowe show wykreowało nowych celebrytów, którzy dzisiaj prężnie działają w social mediach jako influencerzy. Wystarczy wspomnieć chociażby o Sylwii Bombie, Agnieszce Kotońskiej czy Ewie Mrozowskiej, których Instagramy wyglądają jak banery reklamowe.

Więcej o: