"Rolnik szuka żony". W nowym odcinku łzy, gorzkie wyznania i rozczarowanie Magdy. U Dawida sytuacja będzie napięta

Siódma edycja programu "Rolnik szuka żony" zbliża się do końca. Do sieci trafił zwiastun najnowszego odcinka. Nie zabraknie emocji i łez.

Najnowsza edycja "Rolnik szuka żony" została uznana za najnudniejszą w historii programu. Tym razem miłości szukali Magda, Józef, Dawid, Paweł i Maciej. Wiele wskazuje, że tylko dwoje z nich ma szanse stworzyć związek. Paweł odważył się zawalczyć o Martę, a Maciej uznał, że jest pewny swojego wyboru. Największe rozgoryczenie odczuwają przede wszystkim Magda, która dostała rekordową liczbę listów, oraz Dawid, od którego wyjeżdżają kandydatki. Nie najlepiej dzieje się także u Józefa.

Zobacz wideo Małgosia niedawno została mamą

"Rolnik szuka żony". Co się wydarzy w następnym odcinku?

Na oficjalnym profilu programu na Facebooku pojawił się zwiastun najnowszego odcinka. Już w najbliższą niedzielę dowiemy się, jakich wyborów dokonają uczestnicy. Na nagraniu widzimy, że wszystko dobrze ułożyło się między Pawłem a Martą, którzy planują wspólną przyszłość. Szczęścia nie ukrywa także Maciej, który wybierze Ilonę.

Jestem w 100 proc. pewny swojego wyboru - mówił zadowolony.

Jednak zdaniem internautów ich sielanka nie potrwa długo. W sieci możemy trafić na komentarze, że rolnik spotyka się z dziennikarką związaną z TVP.

Dawid z 'Rolnika...'"Rolnik szuka żony". Dawid jeszcze jakiś czas temu wyglądał zupełnie inaczej

Największe rozczarowanie odczuwa Magda. Rolniczka otrzymała kilkaset listów i nie ukrywa, że dokonała kiepskiego wyboru. Na jej gospodarstwie pozostało dwóch kandydatów: Adam i Paweł. Choć początkowo byli bardzo zainteresowani rolniczką, to stracili zapał. Magda już od jakiegoś czasu wie, że żaden z nich nie spełnia jej oczekiwań.

Jestem rozczarowana tym wszystkim, naprawdę - wyznała Marcie Manowskiej.

Wszystko wskazuje na to, że nikogo nie wybrał Dawid. Możemy się domyślać, że Martyna jednak wróciła do domu, a on przeprosił Magdę za to, że nie chce z nią spróbować.

Dziękuję i przepraszam - mówi rolnik.

'Rolnik szuka żony'"Rolnik szuka żony". Kandydatki Józefa atakują go na Facebooku. "Prymityw"

Za to Józef, o czym już wiemy od jakiegoś czasu, zdecydował się dać szanse Ewie. Za to Apolonia i Grażyna nie chcą mieć z nim nic wspólnego i publicznie krytykują jego zachowanie. Żałujecie, że tak się to wszystko skończy?