"Love Island 2". Zmiana godziny emisji. O której dziś nowy odcinek "Wyspy miłości"?

"Love Island. Wyspa miłości 2". 24 września odcinek pojawi się na antenie Polsatu później niż zwykle. Zmiana emisji wynika z transmisji meczu Bayern-Sevilla. Wtedy zamiast "Love Island" widzowie zobaczą zmagania Roberta Lewandowskiego.

"Love Island. Wyspa miłości 2" dotychczas zaczynał się na Polsacie o godzinie 22.10. Jednak w czwartek, 24 września, emisja zostanie przesunięta na późniejszą godzinę. Spowodowane jest to meczem Bayern-Sevilla, którego transmisja zacznie się o godzinie 20.50. Na boisku pojawi się ulubieniec Polaków - Robert Lewandowski.

O której godzinie emisja "Love Island. Wyspa miłości 2"?

"Love Island. Wyspa miłości" pojawił się na antenie w 2019 roku i jest oparty na brytyjskim formacie. Zazwyczaj widzowie mogli go oglądać chwilę po 22, jednak dziś fani będą musieli poczekać do 23:10.

Na Instagramie "Love Island. Wyspa miłości" pojawił się krótki, żartobliwy filmik nawiązujący do relacji między uczestnikami. Można na jego podstawie wnioskować, co wydarzy się w czwartek w programie.

Mika odbiera piłkę Kornelii i ucieka po zewnętrznej. Nowo-wprowadzona uczestniczka Magda podaje do Igora i Kamila, a Oliwia uznaje, że Mikołaj był na spalonym i daje mu czerwoną kartkę - słyszymy na wideo

Na końcu pojawia się informacja, że widzowie obejrzą "Love Island. Wyspę miłości 2" o 23.10. Nie za późno?

 

Co w telewizji zamiast "Love Island. Wyspa miłości 2"?

W czwartek, w oczekiwaniu na najnowszy odcinek "Love Island", widzowie mogą zobaczyć w telewizji aż trzy mecze:

Zobacz też: Love Island. Doczekaliśmy się przeparowania. Która z uczestniczek opuściła wyspę? To duże zaskoczenie

Zobacz wideo "Love Island". Do programu dołączy nowa uczestniczka
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.