"Rolnik szuka żony". Kolejna kandydatka była w innym programie i jest naprawdę nie do poznania

Dwie kolejne dziewczyny z "Rolnik szuka żony" występowały wcześniej w telewizji - Monika w poprzedniej edycji programu, z kolei Kasia w "Miłość od kuchni", ale też "Randce z nieznajomym".

"Rolnik szuka żony" pojawił się na antenie na początku września. Rolnicy i rolniczka dopiero poznają kandydatów, którzy mają szansę stać się im bliżsi, jednak nie wiedzą, że niektórzy bardzo wytrwale szukają wrażeń albo miłości, bowiem wcześniej występowali już w innych programach. Jedna z dziewczyn brała udział w poprzedniej edycji "Rolnika", z kolei inna próbowała zaistnieć za sprawą "Miłości od kuchni" czy "Randki z nieznajomym".

Uczestniczki "Rolnik szuka żony" były w innych programach 

Widzowie dostrzegli, że kandydatka Macieja, 27-letnia Monika, nie jest zupełnie nową twarzą w TV. Okazało się, że faktycznie niektórzy mogli już poznać dziewczynę za sprawą innego odcinka "Rolnik szuka żony", gdy starała się o serce Seweryna, jednak jej epizod był wtedy tak krótki, że zakończył się na pierwszym spotkaniu.

 

Kolejną dziewczyną, która może być widzom znana jest kandydatka Maćka - Katarzyna. Kobieta ma za sobą udział w kilku programach telewizyjnych, m.in. w randkowym show TVN Style "Miłość od kuchni", ale też "Randce z nieznajomym" emitowanym w Polsat Cafe. Nie uszło to uwadze sprytnej internautce, która pamiętała Kasię z jednego z show. 

Faktycznie, ta Kasia już była w jednym programie na Polsacie, ale jakby przyszła ubrana tak jak wtedy to by ją Maciej z miejsca pogonił hehe - napisała

Okazało się, że komentarz dziewczyny to nawiązanie do stroju, który założyła Kasia w jednym z odcinków. Na szczęście był tylko przebraniem, a nie codziennością uczestniczki.

Myślicie, że tym razem dziewczyny mają szansę na znalezienie miłości?

Sprawdź: Wyprzedaż bluzek damskich kultowej marki Adidas!

Zobacz też: "Rolnik szuka żony". Wpadka w ubiorze Pawła. Jedna rzecz zepsuła cały efekt

Zobacz wideo Anna Mucha zalała się łzami w "Dance Dance Dance"