"Rolnik szuka żony". Wpadka w ubiorze Pawła. Jedna rzecz zepsuła cały efekt

W drugim odcinku "Rolnik szuka żony" do mężczyzn przyjechały wybrane kandydatki. Paweł zaliczył wpadkę. Każdy z panów chciał wyglądać jak najatrakcyjniej, jednak jeden mały element w stylizacji Pawła zepsuł dobre wrażenie.

"Rolnik szuka żony" wrócił na antenę TVP na początku września i jak zawsze wzbudził zainteresowanie widzów. W pierwszym odcinku programu rolnicy wybierali kandydatki, które przyjadą i spotkają się z nimi na romantycznej randce. Z kolei w niedzielnej odsłonie widzowie mieli okazję bliżej przyjrzeć się wyborom mężczyzn i... jednej kobiety-rolniczki.

Paweł z "Rolnik szuka żony" z drobną wpadką 

Podczas emisji niedzielnego odcinka uwagę zwrócił 39-letni Paweł Bodzianny. Niektórzy widzowie mogli go już kojarzyć, bowiem chłopak wziął udział w innym telewizyjnym show - "Wyspie przetrwania". Udowodnił wtedy, że może się poszczycić świetną kondycją fizyczną i zamiłowaniem do sportu. Widać jednak, że postanowił teraz trochę przystopować i osiadł na wsi - założył także własną hodowlą krów szkockich. Nie da się ukryć, że mężczyzna może być jednym z najbardziej atrakcyjnych opcji dla kandydatek.

Zobacz też:"Rolnik szuka żony". Znamy uczestników nowego sezonu. Jeden z nich wystąpił wcześniej w show Polsatu

Nienaganną prezencję chłopaka mógł jednak zniszczyć jeden drobny szczegół w jego stylizacji. Paweł podczas randek z dziewczynami prezentował się bardzo elegancko. Zdecydował się na niebieską marynarkę i ciemne spodnie. Znalazło się jednak coś, co mogło popsuć dobre wrażenie.

39-latek ma bowiem na podeszwie eleganckiego obuwia przyklejoną naklejkę. Czyżby buty zostały wypożyczone jedynie na potrzeby nagrania odcinka i Paweł po prostu ich nie posiadał w swojej garderobie? Czy też po prostu zapomniał odkleić ceny po zakupie? Niezależnie od przyczyny, Paweł mógł uniknąć tej wpadki, gdyby tylko sprawdził wcześniej całą stylizację - nie tylko marynarkę i spodnie.

 

Myślicie, że to zwykłe nieporozumienie czy faktycznie Paweł "wypożyczył" sobie obuwie? 

Zobacz wideo Ania Bardowska z "Rolnik szuka żony" pokazała, jak wygląda plac budowy jej domu