Ilona z "Rolnik szuka żony" w nowej fryzurze. "To ty czy Marta Manowska?!"

Ilona i Adrian, którzy dali się poznać dzięki udziałowi w programie "Rolnik szuka żony" - wciąż są razem. W weekend wybrali się na wesele, zaś wybranka rolnika zaskoczyła nową fryzurą.

Ilona i Adrian - jedna ze skromniejszych par z programu "Rolnik szuka żony" - nie spieszą się z 'legalizacją' swojego związku. Na razie chodzą w gości na cudze śluby, zaś Ilona zachwyca niecodziennym uczesaniem.

"Rolnik szuka żony". Ilona w nowej fryzurze

Ilona z "Rolnika" najczęściej chodzi w rozpuszczonych włosach. Jednak na wesele postanowiła pokazać się z rzadko spotykanej strony. Upięła włosy w wysoki kok, czym pochwaliła się na Instagramie. Nie tylko Adriana zachwyciła. Fani również docenili zmianę, a niektórzy dopatrzyli się wyjątkowego podobieństwa do... Marty Manowskiej, prowadzącej "Rolnik szuka żony":

Jeju, nie poznałam Pani, myślałam, że to Marta Manowska!
Pani Ilona nie do poznania. Wow!
To ty czy Marta Manowska?!
Taka do Marty Manowskiej jesteś tu podobna!
 

Coś w tym jest, rzeczywiście spięte włosy odsłoniły twarz Ilony, która wygląda dzięki temu jak siostra Marty Manowskiej. Pojawiły się też głosy, że może zamiast chodzić na wesela innych ludzi, para zadbałaby wreszcie o siebie. Ostatecznie program nazywał się "Rolnik szuka ŻONY", a nie "dziewczyny":

Adrian, czas myśleć o własnym weselu! W końcu szukałeś żony.
Ładna z Was para.
Wyglądacie jak młoda para, pięknie!
Super, że razem. A kiedy Wasze weselisko?

Ilona i Adrian z 'Rolnik szuka żony'Ilona i Adrian z 'Rolnik szuka żony' Fot. Ilona Kurzeja - Instagram

Ilona i Adrian na razie nie zdradzają swoich planów na przyszłość, jeśli chodzi o związek. Wciąż są razem (i co jakiś czas dementują plotki o rozstaniu), a swoim szczęściem dzielą się na Instagramie. Ilona ma też teraz bardzo dużo nowej pracy - na początku lipca otworzyła stajnię, w której można nauczyć się jeździć konno.

Zobacz wideo Marta Manowska o zmianie fryzury
Więcej o: