"Rolnik szuka żony". Ciężarna Małgosia bawiła się na weselu. Wybrała piękną kreację. "Pierwsze wesele bez szpilek"

"Rolnik szuka żony". Małgosia pochwaliła się zdjęciami z wesela przyjaciół. W ciąży wygląda kwitnąco, a jej ciążowe krągłości są coraz bardziej widoczne.

Małgosia i Paweł poznali się w czwartej edycji programu "Rolnik szuka żony". Zakochali się w sobie praktycznie od razu i zdecydowali się spróbować stworzyć związek. Udało im się i we wrześniu 2018 roku stanęli na ślubnym kobiercu. Już wtedy spodziewali się dziecka. Kilka miesięcy później na świecie pojawił się ich syn Rysio, a teraz znowu czekają na narodziny kolejnego potomka.

"Rolnik szuka żony". Małgosia prezentuje ciążowe krągłości

W miniony weekend w trójkę bawili się na weselu. Zdjęciami z tego wydarzenia Małgosia pochwaliła się na Instagramie. Dzięki temu możemy zobaczyć, jaką kreację wybrała. Rolniczka zdecydowała się na długą sukienkę z motywem tropikalnych roślin, eksponującą ramiona. Do tego rozpuściła włosy i zdecydowała się na mocny makijaż. Zdecydowała się także na płaskie buty:

To moje pierwsze wesele bez szpilek (na naszym hasałam w takich butach do drugiej), ale w tej sukience sprawdziło się to idealnie - napisała na profilu.
Zobacz wideo Tak wyglądał ślub Małgosi i Pawła

Przy okazji zdradziła, jakie ma zachcianki kulinarne.

Smalczyk i ogórek to zdecydowanie jedzenie moich imprez. Tatara nie wolno, ciasta nie chcę, nie mam ochoty! Kwaśne, chrupiące, orzeźwiające, lekko słodkie - może być! - dodała.
 

W komentarzach pojawiło się wiele miłych słów pod ich adresem. Internauci komplementują to, jak prezentują się małżonkowie. Jednak niektórzy zwrócili uwagę na to, że Paweł powinien założyć inne spodnie.

Wyglądasz przepięknie w ciąży w tej kreacji, ale mąż powinien ubrać ciut dłuższe spodnie na taką uroczystość. Goła kostka bez skarpet w weselnej kreacji moim zdaniem NIE.
Śliczna sukienka, a Ty promieniejesz.
Cudowna para. Pięknie wyglądacie - piszą.

Małgosia o tym, że jest w drugiej ciąży, poinformowała w Dzień Matki. Nie zdradziła, kiedy będzie rodzić, jednak sądząc po jej krągłościach można przypuszczać, że dziecko pojawi się już niedługo.