"Ślub od pierwszego wejrzenia". Agnieszka i Wojtek zapowiedzieli życiowe zmiany. "Podejmujemy się walki"

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Agnieszka i Wojtek chcą zawalczyć o swoje zdrowie i kondycję fizyczną. Ostatnio zapowiedzieli, że przechodzą na dietę.

Agnieszka Łyczakowska i Wojtek Janik poznali się dzięki programowi "Ślub od pierwszego wejrzenia". Od czasu zakończenia zdjęć postanowili pozostać w związku małżeńskim i budują wspólne życie. Po emisji finałowego odcinka eksperymentu społecznego rozpoczęli działalność na YouTubie, zakładając kanał "Życie od pierwszego wejrzenia". W najnowszym filmie para wyznała, że podejmuje się pewnego wyzwania.

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Agnieszka i Wojtek walczą o zdrowie

Para w najnowszym filmie na kanale zapowiedziała, że zamierzają przejść na dietę i zrzucić zbędne kilogramy. W celu opracowania planu żywienia zgłosili się do dietetyka, który przeanalizował z nimi ich zwyczaje żywieniowe. Agnieszka stwierdziła, że chce zmotywować Wojtka, aby chodził z nią na siłownie. 

Mamy nowe wyznanie, podejmujemy się walki o nasze lepsze... figury! [...] Chciałam Wojtusia zmotywować do tego, żeby w końcu zaczął ze mną chodzić na siłownie, albo może trochę biegać. Zobaczymy, co jeszcze zdołam wdrożyć w jego życie - powiedziała Agnieszka.
 

Przez najbliższe trzy miesiące będą korzystać z cateringu pudełkowego. Małżonkowie mają relacjonować, jak czują się w czasie walki o lepszą sylwetkę. Wojtek założył, że przez ten czas zrzuci 6 kilogramów. Para zapowiedziała, że póki co opowiedzieli o pierwszym etapie ich metamorfozy. Zapewne drugim etapem będzie rozpoczęcie treningów, bo na początku filmiku Łyczakowska przyznała, że zakupili karnety na siłownię.

ZOBACZ TEŻ: "Ślub od pierwszego wejrzenia". Agnieszka i Wojtek wyznali, że przechodzili kryzys. "Myśleliśmy o rozwodzie"