"Ślub od pierwszego wejrzenia". Wojtek pochwalił się starym zdjęciem z Agnieszką. Zapozowała z grzywką. Fani pod wrażeniem

Wojtek z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" pokazał zdjęcie z Agnieszką, jakie zrobił na początku ich znajomości. Nie wiedzieliśmy, że ta miała grzywkę.

Agnieszka i Wojtek poznali się na planie programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Pomiędzy tą dwójką zaiskrzyło od samego początku, więc nie ma się czemu dziwić, że postanowili kontynuować swoją relację. Dzięki udziałowi w reality show TVN stali się bardzo rozpoznawalni, co znacznie zwiększyło ich aktywność w mediach społecznościowych, gdzie regularnie relacjonują swoje wspólne życie. Od czasu do czasu bierze im się na wspominki. Tak było i tym razem, gdy Wojtek opublikował ich wspólne, archiwalne zdjęcie, na którym Agnieszka pozuje w grzywce. 

ZOBACZ TEŻ: Agnieszka i Wojtek w romantycznej sesji zdjęciowej: Te emocje oraz miłość, która aż kipi

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Agnieszka pozuje w grzywce

Agnieszka podczas programu prezentowała nam się w jednolitej fryzurze, toteż najnowsze zdjęcie, jakie zamieścił Wojtek, jest niemałym zaskoczeniem dla fanów pary. 

Tak sobie leżę w łóżku i nie mogę spać pewnie dlatego, że jeszcze za wcześnie, ale właśnie znalazłem takie oto stare zdjęcie Rozpoznaje cię tą Panią za mną? Agusia czasami wpada na różne pomysły np. "Wojtek a jak bym sobie zrobiła grzywkę to, co Ty na to?" A ja jak większość facetów (nie umiem sobie tego za bardzo wyobrazić) "No zrób, jeśli chcesz"... No i kiedyś wróciła od fryzjera z grzywką.Dobrze jej było w grzywce?... - pisze pod postem Adam.
 

Agnieszka w grzywce wygląda o wiele inaczej, jednak obserwatorzy zgodnie stwierdzili, że taka fryzura świetnie do niej pasuje.

Lepiej w grzywce. Pięknie Pana żona wygląda.
Ładnemu we wszystkim ładnie, jak mawiała moja babcia.
Wygląda bosko z grzywką i te czarne włosy - piszą pod zdjęciem. 

Kto wie, może ta masa komplementów nakłoni Agnieszkę do powrotu do grzywki. Jak myślicie?