Seriale Netflixa, które poprawią Ci humor. Te produkcje warto obejrzeć

Chociaż rzeczywistość nas nie rozpieszcza, to zawsze mamy Netflixa. Te seriale sprawią, że poczujecie się lepiej. Jest z czego wybierać.

Ostatnie kilka tygodni było dla nas czasem domowej izolacji od społeczeństwa. Niestety, nic nie wskazuje na to, aby sytuacja miała szybko ulec zmianie. Warto więc zaopatrzyć się w listę seriali, do których łatwy dostęp mamy na Netflixie. Proponowaliśmy Wam już seriale medyczneprodukcje opowiadające o bogaczach, a także programy typu reality show. Tym razem przygotowaliśmy dla Was tytuły, które potrafią skutecznie poprawić humor, a jednocześnie nie zabiorą zbyt wiele czasu.

Zobacz wideo Po tych rolach mieli traumę. Obejrzyjcie nasze wideo.

Seriale na Netflixie, które poprawiają humor

Brooklyn 9-9

Akcja serialu rozgrywa się na 99. posterunku policji w Nowym Jorku. Nowy komendant postanawia wprowadzić dyscyplinę, która wcześniej była zupełnie obca Jake'owi Peraltcie - jednemu z najlepszych detektywów.

Czas trwania odcinka: ok. 22 minut

Przyjaciele

Tego serialu nikomu nie trzeba przedstawiać. Spotkanie z Rossem, Rachel, Monicą, Chandlerem, Joey'em i Phoebe zawsze potrafi poprawić humor. Ciężko jednak poprzestać na jednym odcinku.

Czas trwania odcinka: ok. 22 minut

Czarna żmija

"Czarna żmija" to pseudohistoryczny serial, w którym poznamy losy Czarnych Żmij na tle wydarzeń z historii imperium brytyjskiego. W roli głównej Rowan Atkinson.

Czas trwania odcinka: ok. 30 minut

Technicy-magicy

"Technicy-magicy" to brytyjski serial, w którym spotkamy się z typowym angielskim humorem. Akcja tej produkcji rozgrywa się w dziale IT jednej z londyńskich korporacji. Na czele działu staje Jen, która za grosz nie zna się na informatyce.

Czas trwania odcinka: ok. 24 minuty

Teoria wielkiego podrywu

Ten wielokrotnie nagradzany serial zdobył rzesze wiernych fanów, którzy przez 12 sezonów śledzili perypetie bohaterów - nerdowatych fizyków z problemami z socjalizacją. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji poznać czwórki przyjaciół, teraz jest czas, by nadrobić zaległości.

Czas trwania odcinka: ok. 22 minuty

Jak poznałem waszą matkę

Serial opiera się na serii opowieści, za pomocą których główny bohater przybliża swym dzieciom, jak poznał ich matkę. Osadzony w Nowym Jorku sitcom został zainspirowany osobistymi przeżyciami jego twórców.

Czas trwania odcinka: ok. 22 minuty

Dobre miejsce

Produkcja opiera się na zaskakującym koncepcie. Główna bohaterka, Eleanor, po śmierci trafia do Dobrego Miejsca. Jest przekonana, że znalazła się w nim przez pomyłkę, ponieważ nigdy nie należała do najbardziej prawych obywateli.

Czas trwania odcinka: ok. 22 minuty

Grace i Frankie

Grace i Frankie nigdy nie pałały do siebie sympatią. Kiedy jednak ich mężowie oznajmiają, że kochają się i planują ślub, kobiety stają się sobie bliższe, niż kiedykolwiek wcześniej. W serialu zobaczymy m.in. Jane Fondę.

Czas trwania odcinka: ok. 30 minut

Rick i Morty

W serialu poznamy Ricka - uzależnionego od alkoholu naukowca i ekscentryka, który wraz ze swoim wnukiem, Mortym, podróżuje po odległych galaktykach i alternatywnych rzeczywistościach. Ten animowany serial komediowy zaskakuje czarnym humorem.

Czas trwania odcinka: ok. 22 minuty

Bojack Horseman

Poznajcie Bojacka: aktora-konia, który lata swojej świetności ma już za sobą. Gwiazdor "Rozbrykanych" skutecznie poprawi Wam humor i pozwoli poznać Hollywood od podszewki.

Czas trwania odcinka: ok. 25 minut

PJA

Więcej o: